Jeśli chodzi o ofertę firmy HiTec, znajdziemy w niej wiele interesujących produktów, między innymi suplementy służące tym osobom, które decydują się na realizowanie treningu siłowego. Pośród tych licznych produktów, które pojawiają się w sprzedaży, warto zauważyć między innymi środek Black Devil. Od pewnego czasu jest to jeden z popularniejszych suplementów w ofercie firmy. Skierowany przede wszystkim do osób, które decydują się na regularny trening. Warto zobaczyć, jakie możliwości niesie za sobą i dlaczego rzeczywiście warto go przyjmować.

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest środek Black Devil
2. Jakie składniki ma suplement Black Devil
3. Jakie składniki aktywne w Black Devil?
4. Dawkowanie suplementu Black Devil

5. Opinie o Black Devil

6. Black Devil – gdzie kupić?

 


1. Czym jest środek Black Devil
Firma HiTec, wprowadzając do sprzedaży Black Devil, zaproponowała świetny środek, który pomaga osiągnąć prawidłowy poziom testosteronu w organizmie. To, co wydaje się najważniejsze dla wielu osób, to fakt, że jest to suplement przygotowany wyłącznie z naturalnych składników, dlatego nie trzeba obawiać się jego przyjmowania. W tym suplemencie pojawia się między innymi aminokwas DAA. Jest skuteczny, gdy chodzi o podniesienie poziomu LH w organizmie mniej więcej o jedną trzecią. Poziom testosteronu podniesiony zostanie nawet o 40%, wykazano to w badaniu przeprowadzonym przez zespół naukowców pod kierownictwem prof. D'Aniello. Preparat ten nie powoduje zablokowania osi przysadka-podwzgórze. W taki sposób mamy również gwarancję, że jeśli chodzi o Black Devil, jest to środek, który będzie mógł pozytywnie wpłynąć na libido. Dodatkowo aminokwas DAA może wpłynąć na zwiększenie produkcji hormonu wzrostu, co sprzyja budowie beztłuszczowej masy mięśniowej.

 

W składzie Black Devil znajdują się także saponiny roślinne, a dzięki nim środek będzie osiągał skuteczność, gdy chodzi o możliwość produkowania testosteronu. Witaminowe kompleksy, które wprowadzone zostały do tego preparatu są przebadane i gwarantują skuteczne działanie. Można również liczyć na wyciąg z korzenia maca, który będzie świetnym dodatkiem w tym suplemencie, dzięki niemu bowiem organizm jest przygotowany lepiej do realizowania treningu i sprzyja również regeneracji, a to dla osób trenujących będzie miało istotne znaczenie.

 

2. Jakie składniki ma suplement Black Devil
Produkt przygotowany przez firmę HiTec charakteryzuje się cennym składem. Produkty, jakie zostały tam wprowadzone, są liczne, w skład produktu wchodzą takie składniki jak kwas D-asparaginowy, ekstrakt z korzenia maca, ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego, żelatyna spożywcza, ekstrakt z kozieradki pospolitej, asparaginian magnezu, stearynian magnezu, cynk L-metioniny, chlorowodorek pirydoksyny, dwutlenek tytanu.

 

3. Jakie składniki aktywne w Black Devil?

Kwas DAA
Podstawowy składnik to kwas D-asparaginowy, który jest elementem decydującym o skutecznym regulowaniu poziom hormonów płciowych. Możemy liczyć na to, że aminokwas ten zmaksymalizuje produkcję hormonu luteinizującego LH, co wpłynie pozytywnie na produkcję testosteronu w organizmie. Fabryka Siły Sklep

 

Ekstrakt z korzenia maca
Ekstrakt z tak zwanego peruwiańskiego żeń-szenia to świetny dodatek, ponieważ będzie on wspomagać produkcję naturalnie występujących w naszym ciele hormonów. Poprawia znacznie ukrwienie w okolicach miednicy, a jednocześnie wykazuje dodatni wpływ na produkcję testosteronu oraz estrogenu.

 

Ekstrakt Tribulus terrestris
Jest to taki składnik, w którym występują wspominane już cenne dla naszego organizmu saponiny, co dodatnio wpłynie na produkcję hormonów płciowych.

 

Ekstrakt z kozieradki
Również jest to składnik, który dostarcza do organizmu saponiny, cenny cynk i selen. Selen wchodzi w skład kompleksów enzymatycznych, które odpowiadają za silniejsze błony komórkowe, chroni także czerwone ciałka krwi przed działaniem wolnych rodników.

 

W składzie dodatkowo jest także mieszanka ZMA, w skład której wchodzą cynk, magnez i witamina B6. Dzięki temu będzie także lepiej regenerować organizm po treningu. Jeśli chodzi o kompleks Black Devil, jest tam również zestaw składników mineralnych, mogący uzupełniać w organizmie braki.

 

4. Dawkowanie suplementu Black Devil
Producent podaje nam informacje, jak powinna wyglądać kwestia dawkowania tego suplementu. Każdego dnia powinno się według producenta przyjmować 8 kapsułek suplementu, które muszą być popijane dużą ilością wody. Produkt jest przygotowany w opakowaniu liczącym 240 kapsułek i będzie odpowiedni na jeden miesiąc stosowania.

 

Należy również pamiętać, że to suplement diety, dlatego nie można go traktować jako elementu, który będzie zastępował racjonalną dietę.

 

Nie powinien być przyjmowany przez dzieci, kobiety w ciąży, a także kobiety karmiące. Przechowywany musi być w suchym miejscu z dala od promieni słonecznych. Należy również pamiętać, że produkt należy przyjmować wyłącznie w dawce określonej przez producenta, nie powinno się jej przekraczać, ponieważ będzie to grozić skutkami ubocznymi.

 

5. Opinie o Black Devil
Marka HiTec to środek, który przygotowuje wiele doskonałych suplementów. Gdy chodzi o działanie tego produktu, według producentów będzie gwarantował rzeczywiście skuteczne podnoszenie poziomu testosteronu. Docenia się również bardzo dobrą ceną ze względu na ilość kapsułek i składniki, które pojawiają się w tym produkcie, dlatego ocenić go można rzeczywiście pozytywnie.

 

6. Black Devil – gdzie kupić?
To produkt, który może wpłynąć na podniesienie poziomu testosteronu w organizmie. Opakowanie tego produktu przygotowane jest na miesiąc przyjmowania i kosztuje ok. 75–120 zł. Dostępny jest oczywiście we wszystkich sklepach, które specjalizują się w sprzedaży suplementów dla sportowców. Warto zdecydować się także na kupowanie tego suplementu, gdy chodzi o sprzedaż internetową, ponieważ w takich sklepach nie ma problemu z dostępnością, a jednocześnie można liczyć na dobrą cenę suplementu.