Ludzie uprawiają różne dyscypliny sportu, m.in. sporty siłowe oraz siłowo-szybkościowe. Niezależnie od dyscypliny siła i wydolność są wymagane zarówno na poziomie amatorskim, jak również zawodowym. Sportowcy zawodowi oraz amatorzy stosują różne ćwiczenia oraz diety, aby osiągnąć atrakcyjną sylwetkę, poprawić samopoczucie i parametry siłowe, wydolnościowe i szybkościowe. Regularne ćwiczenia oraz zróżnicowane diety można wspierać poprzez stosowanie suplementów diety. Dostarczają one organizmowi składników zapewniających skuteczne i wydajne działanie. Przykładem takiego suplementu jest 100% Creatine Monohydrate marki BioTech, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród ludzi aktywnych fizycznie.

 

SPIS TREŚCI:
1. Biotech 100% Creatine Monohydrate – potwierdzona skuteczność
2. Biotech 100% Creatine Monohydrate – stosowanie preparatu w odpowiedni sposób
3. Biotech 100% Creatine Monohydrate – wygodny i bezproblemowy zakup dla każdego

 

 

1. Biotech 100% Creatine Monohydrate – potwierdzona skuteczność

Produkt znany pod nazwą Biotech 100% Creatine Monohydrate gwarantuje wysoką skuteczność działania. Jest to świetny wybór dla ludzi uprawiających dyscypliny sportowe, w których szczególnie istotna jest szybkość, wytrzymałość oraz siła. Regularne przyjmowanie tego preparatu znacznie poprawia wydolność organizmu oraz osiągane wyniki sportowe.

 

Kreatyna, która jest fundamentalnym składnikiem tego produktu, jest legalna i bezpieczna. Stosuje ją wielu kulturystów i innych sportowców z całego świata. W omawianym suplemencie znajduje się najwyższej czystości kreatyna o wręcz farmaceutycznej jakości. Ten mikronizowany monohydrat kreatyny przyczynia się do sprawniejszego zachodzenia wielu procesów w ludzkim organizmie, i to dzięki niemu efekty stosowania Biotech 100% Creatine Monohydrate są tak znakomite.

 

Kreatyna stanowiąca praktycznie 100% składu opisywanego suplementu jest ważnym składnikiem biorącym udział w resyntezie ATP, które zapewnia energię niezbędną do skurczu mięśni.

 

Kreatyna skutecznie zwiększa pulę fosfokreatyny w komórkach mięśniowych. Oprócz tego zwiększa ona tempo syntezy białek mięśniowych oraz zapewnia zatrzymywanie większej ilości wody w komórkach mięśniowych, przez co środowisko staje się bardziej anaboliczne, co wpływa pozytywnie na wzrost beztłuszczowej masy ciała. Dodatkowo składnik ten działa antykatabolicznie dzięki wspieraniu mechanizmów utrzymujących odpowiednie pH w mięśniach, które może ulec znacznemu obniżeniu po wyczerpującej aktywności fizycznej. Składnik ten opóźnia starzenie się oraz chroni komórki mięśniowe przed niekorzystnym działaniem nadmiernej ilości reaktywnych form tlenu.

 

2. Biotech 100% Creatine Monohydrate – stosowanie preparatu w odpowiedni sposób

Dla prawidłowego i skutecznego działania istotne jest odpowiednie dawkowanie Biotech 100% Creatine Monohydrate. Na jedną porcję składa się 5 g produktu rozpuszczonego w 500 ml napoju. Producent zaleca, by odżywkę przyjmować przed treningiem oraz po nim. Przez pierwszy tydzień można stosować podwojoną dawkę (2 porcje przed treningiem i 2 porcje po treningu). Oczywiście nie jest to substytut zróżnicowanej diety, jednak jego odpowiednie połączenie z ćwiczeniami i dietą przełoży się na doskonałe efekty.

 

3. Biotech 100% Creatine Monohydrate – wygodny i bezproblemowy zakup dla każdego

Wszystkie dobre sklepy z suplementami oferują Biotech 100% Creatine Monohydrate. Produkt ten jest dostępny w sklepach stacjonarnych oraz internetowych, więc nikt nie powinien mieć problemów z dostępem do niego. Cena zapasu 500 g Biotech 100% Creatine Monohydrate to około 40–45 zł. Za takie pieniądze można otrzymać aż 100 pojedynczych porcji tego produktu.