Dużo i intensywnie ćwiczysz? Marzysz o pięknie wyrzeźbionych mięśniach, ale sam trening i dieta nie przynoszą oczekiwanych efektów? Zdradzimy ci sekret. Najlepsze rezultaty osiągniesz, stosując nie tylko odpowiedni trening i dietę, ale także dobrej jakości suplementy. Przedstawiamy Animal Stak od Universal Nutrition – jeden z najlepszych produktów wspomagających rozrost masy mięśniowej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Na czym polega fenomen ANIMAL STAK?
2. Jak dawkować ANIMAL STAK?
3. Dlaczego ANIMAL STAK to najlepszy wybór?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. Na czym polega fenomen ANIMAL STAK?
Animal Stak to preparat skomponowany z naturalnych składników najwyższej klasy. Kompleks wspierający produkcję testosteronu tworzą m.in. ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris) oraz ekstrakt z żeń-szenia malezyjskiego (Eurycoma longjack). Ekstrakty te powodują zwiększenie endogennej produkcji testosteronu, wzmagają siłę, pobudzają, a także potęgują procesy anaboliczne. Żeń-szeń malezyjski dodatkowo obniża wydzielanie kortyzolu, czyli tzw. hormonu stresu. Niewątpliwym atutem preparatu Animal Stak jest działanie różnych form argininy. Dzięki nim rozszerzają się naczynia krwionośne i do mięśni transportowana jest zwiększona ilość krwi, ponieważ wpływają na zwiększenie wytwarzania tlenku azotu. Dzięki temu mięśnie nie tylko zyskują więcej tlenu, ale także otrzymują niezbędne do prawidłowego rozwoju składniki odżywcze. Mimo że Animal Stak to przede wszystkim preparat o działaniu zwiększającym masę mięśniową, zauważalnie przyczynia się również do redukcji tkanki tłuszczowej. Połączenie fumaranu L-karnityny i L-karnityny HCl sprawia, że tłuszcz jest wykorzystywany jako surowiec energetyczny, co daje efekt pobudzenia i zwiększonej wytrzymałości.

 

2. Jak dawkować ANIMAL STAK?
W dzień treningowy stosuj jedną saszetkę 30–45 minut przed treningiem, natomiast w dni nietreningowe jedną dawkę Animal Stak przed snem. Opakowanie zawiera 21 saszetek. Najlepiej stosować przez 3 tygodnie, po czym zrobić tygodniową przerwę. Sprawdza się u osób powyżej 25 roku życia.

 

3. Dlaczego ANIMAL STAK to najlepszy wybór?
Nasz suplement to przede wszystkim solidnie opracowana formuła naturalnych składników najwyżej jakości. Animal Stak dzięki uznaniu ze strony klientów szybko zyskał wysoką pozycję w rankingu najlepszych produktów wspomagających rozrost tkanki mięśniowej. Zapewnia szybsze rezultaty, przyczyniając się do rozrostu tkanki mięśniowej i spalenia tkanki tłuszczowej. Animal Stak cieszy się świetnymi opiniami ze strony klientów, którzy chwalą nie tylko rozsądną cenę, ale także dobrą dostępność – Animal Stak znajdziesz bowiem w każdym sprawdzonym sklepie z profesjonalną suplementacją dla sportowców. Jeżeli twoim marzeniem są pięknie wyrzeźbione mięśnie, na które ciężko pracujesz, wylewając litry potu na siłowni, Animal Stak jest dla ciebie. Pomoże ci szybciej uzyskać pożądaną sylwetkę w bezpieczny i naturalny sposób bez efektów ubocznych. Nie próbuj podejrzanych specyfików z niepewnych źródeł – zainwestuj w dobrą jakość, która przyniesie ci oczekiwane rezultaty i pozwoli szybciej cieszyć się wymarzoną sylwetką.

  Fabryka Siły Sklep