Animal Pak to suplement zawierający niezbędne witaminy i minerały w dużych dawkach, wzbogacony o kompleks niezbędnych aminokwasów oraz różnych biologicznie aktywnych substancji o kompleksowych działaniu. Celem produktu jest uzupełnianie diety o składniki, które są niezbędne do budowania masy mięśniowej. Animal Pak wpływa również na metabolizm organizmu, wzrost siły i energii, a także poprawia samopoczucie osoby trenującej.

 

SPIS TREŚCI:
1. Cel stosowania produktu Animal Pak
2. Animal Pak – zawartość
3. Jak działa Animal Pak?
4. Animal Pak – opinie internautów o produkcie

 


1. Cel stosowania produktu Animal Pak
Produkt Animal Pak pojawił się na rynku w latach osiemdziesiątych XX wieku i od tej pory jest bardzo popularny wśród zawodowych sportowców uprawiających takie dyscypliny jak kulturystyka czy trójbój siłowy. Jego największą zaletą jest posiadanie jednej z najbardziej kompleksowych formuł dostępnych na rynku suplementów.


2. Animal Pak – zawartość
Co zawiera Animal Pak? Przede wszystkim kompleks witamin odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie organizmu ludzkiego i kontrolowanie reakcji biochemicznych oraz wszelkich procesów zachodzących w ciele człowieka. Animal Pak to produkt bogaty również w minerały. Zawiera np. odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego fosfor czy konieczny do produkcji hormonów tarczycy jod. Ponadto w składzie suplementu znajdują się takie substancje jak np. wyciąg z chrząstki rekina, z korzenia żeń-szenia syberyjskiego czy z bydlęcego mleka – tzw. siary, kwas alfa-liponowy, kwas foliowy i para-aminobenzoesowy, a także niacyna i koenzym witaminy B12. Produkt zawiera również enzymy trawienne (pepsynę, papainę), substancje lipotropowe (np. l-karnitynę, kwas linolowy, cholinę) i aminokwasy.

 

3. Jak działa Animal Pak?
Działanie Animal Pak można streścić w kilku najważniejszych punktach:
– wspomaganie regeneracji potreningowej;
– uzupełnienie niedoboru minerałów i witamin, które poprawiają metabolizm, regulują łaknienie oraz pobudzają i dodają sił witalnych;
– poprawa wydolności organizmu podczas ciężkiego treningu sportowego;
– zapewnienie dużej ilości przeciwutleniaczy, które chronią organizm przed wolnymi rodnikami tlenowymi, jakie powstają podczas intensywnego treningu.

  Fabryka Siły Sklep

4. Animal Pak – opinie internautów o produkcie
Opinie o Animal Paku są bardzo pozytywne wśród użytkowników. Na forach internetowych osoby zajmujące się zawodowo sportem podkreślają jego efektywność, szybkość działania, ogromny wpływ na wzrost energii, siły, masy mięśniowej, samopoczucia. Na internetowych forach dominuje przekonanie, że Animal Pak to kompletna porcja witamin i innych składników ważnych zarówno dla sportowców wyczynowych, jak i dla regularnych bywalców siłowni. Wielu użytkowników stosujących preparat uważa, że to najlepszy tego rodzaju suplement na rynku. Nie dziwi więc zainteresowanie produktem trwające nieustannie od lat osiemdziesiątych oraz nagradzanie go głównymi nagrodami na konkursach oceniających wartość tego typu preparatów. Internauci w większości stwierdzają, że cena Animal Pak jest adekwatna do jego przydatności i wysokiej jakości.