Street Workout jest przyszłościowym sportem i daje wiele możliwości. Prowadzenie zdrowego trybu życia, motywacja innych osób, rozwój nie tylko fizyczny, ale również mentalny, wyjazdy na zawody międzynarodowe,

z którymi wiążą się nowe znajomości.


SPIS TREŚCI:

1. Moja motywacja

2. Zmiana towarzystwa to podstawa

3. Street Workout – przyszłość młodzieży1. Moja motywacja

"Maks, dlaczego twierdzisz, że to styl życia, a nie tylko pasja?". Pewnie ktoś powie, że jestem fanatykiem, jeżeli chodzi o Street Workout – i pewnie nim jestem – lecz nie przeszkadza mi to w podejmowaniu racjonalnych decyzji.

W moim przypadku wszystko, co teraz mam, gdzie przebywam, co robię, jaki styl życia prowadzę, jakich znam ludzi, jaką mam pracę – zawdzięczam właśnie temu sportowi.2. Zmiana towarzystwa to podstawa

Kiedy mieszkałem na Ukrainie, miałem do wyboru: poddać się wpływowi swoich kolegów (którzy po 1. roku studiów zostali z nich wyrzuceni) i udać się z nimi na piwo (to był taki miernik dojrzałości, jak sprzedali – jesteś dorosły) lub pójść na drążek.


Ja wybrałem drugą opcję. Już po krótkim czasie zauważyłem, że zrobiłem się spokojniejszy. W wyniku rozwoju mojej pasji rozwijałem się także wewnętrznie. Stosunki z rodzicami poprawiły się i cały świat stał się jaśniejszy. Fabryka Siły Sklep


Zacząłem cieszyć się z życia i z każdym dniem przestawałem narzekać na drobne rozczarowania, ponieważ uświadomiłem sobie, że nie mam takiego prawa. Zrozumiałem, że są osoby, które w tej chwili są w o wiele gorszej sytuacji i co oni mają powiedzieć? Na studiach licencjackich znajomi z grupy zawsze twierdzili, że podziwiają mnie za uśmiech na twarzy pomimo tego, że nie zaliczyłem jakiegoś przedmiotu albo byłem uczestnikiem nieprzyjemnej sytuacji.


3. Street Workout – przyszłość młodzieży

Street Workout to ciągły rozwój, ciągła ciężka praca nad własnym duchem

i ciałem. To sport, który jest motywatorem do działań nie tylko w dziedzinie sportowej, lecz też w działaniach społecznościowych. W tym sporcie widzę przyszłość każdego nastolatka, który nie wie, co ze sobą zrobić. Street Workout uczy pokory, samodyscypliny, motywuje do działań i rozwoju.


Rozwój tego sportu w ostatnich latach nabiera coraz większego tempa, zawodnicy mogą jeździć po całym świecie, poznawać ludzi, odpoczywać, spędzać czas z jasnym umysłem i w dobrym towarzystwie. Dlatego twierdzę, że ten sport dla mnie jest stylem życia, który jest odmienny od stylu życia większości młodzieży. Jeżeli pragniecie pozytywnych zmian w swoim życiu codziennym i przede wszystkim w wyglądzie, absolutnie za darmo – to zachęcam do spróbowania sił w Street Workout.