Aplikacja Fabryki Siły gwarantuje niepodważalne wsparcie dla osób dbających o zdrowy tryb życia. Kontroler nawodnienia, krokomierz, dostęp do atlasu ćwiczeń czy usługa FitTV z rozbudowaną bazą filmów treningowych są dużym ułatwieniem w trakcie pracy nad wymarzoną sylwetką. Oprócz nich prawdziwą gratką jest interaktywny dziennik dietetyczny, który sprawi, że realizacja założeń codziennej diety okaże się jeszcze prostsza niż dotychczas.

 

 

Dziennik dietetyczny Fabryki Siły – wygoda dla Ciebie i Twojej diety

Dziennik dietetyczny w aplikacji Fabryki Siły pozwala w łatwy, przejrzysty i przede wszystkim wygodny sposób kontrolować własną dietę. Użytkownik bez najmniejszego problemu może sprawdzić liczbę kilokalorii, jaką ma spożyć w trakcie dnia, oraz zapoznać się z rozkładem makroskładników. Dzienne menu zostało podzielone na odpowiednie pory, ze wskazaniem sugerowanych godzin spożycia kolejnych posiłków z diety. Z kolei wgląd w posiłki na kolejne dni zapewnia duży komfort w planowaniu zakupów.

 

Po co stosować dziennik dietetyczny Fabryki Siły?
Przede wszystkim po to, aby łatwiej kontrolować spożywane kilokalorie i sumiennie realizować założenia planu dietetycznego. Wszystkie posiłki są opatrzone szczegółowymi przepisami oraz zawierają informacje o wartości energetycznej i zawartości poszczególnych makroskładników. W dzienniku dietetycznym można też bez problemu dodać inne spożywane przekąski, np. cheat meale. To także świetny sposób na monitorowanie własnych postępów, co pozwala sprawdzić zaangażowanie w pracę nad sylwetką oraz – przykładowo – w które dni udało się utrzymać dietę w 100%.

 

Dziennik dietetyczny Fabryki Siły – funkcje

– Dokładny wgląd w spożywane kilokalorie i dostarczane makroskładniki.
– Tworzenie i dodawanie własnych produktów lub posiłków!
– Skaner kodów kreskowych umożliwiający sprawdzenie tabel kalorycznych produktów.
– Generator listy zakupów na określony czas (np. na cały tydzień), co znacznie ułatwia przygotowywanie dań.
– Wymienniki posiłków na inne pozycje z planu dietetycznego, np. gdy brakuje potrzebnych składników, a nie chcemy specjalnie wychodzić na zakupy.
– Wymienniki składników natomiast świetnie sprawdzą się w celu urozmaicenia przepisu lub wykorzystania posiadanych produktów spożywczych, a co za tym idzie – pozwolą zapobiegać marnowaniu żywności.

 

Chcesz dodać własny produkt? Skorzystaj z nowej funkcji dziennika dietetycznego w aplikacji Fabryki Siły!
Masz ochotę na konkretny produkt, ale brakuje go w bazie? Nie wiesz, w jaki sposób wliczyć ulubioną przekąskę do diety? A może chcesz skomponować własny posiłek i potraktować go jako cheat meal? Od tej pory dziennik dietetyczny w aplikacji Fabryki Siły pozwala na niezwykle proste dodawanie artykułów spożywczych!

 

Wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy, przepiszesz wartości odżywcze z opakowania, opcjonalnie możesz dodać również zdjęcie, a produkt pojawi się w bazie i będzie gotowy do użycia! W ten sposób możesz z łatwością uwzględnić m.in. słodycze, słone przekąski, napoje alkoholowe i energetyczne, gotowe sosy i kremy czy odżywki białkowe i inne suplementy. Dzięki temu możesz przygotowywać własne posiłki, a to sprawi, że w każdej sytuacji będziesz kontrolować dietę, a osiąganie założonych celów będzie jeszcze skuteczniejsze i prostsze!