Wszyscy czekający na odżywkę białkową łączącą wysoką jakość składu i niską cenę wreszcie się doczekali. Na dodatek suplement, o którym mowa – WPC Łowickie 80 jest wyprodukowany przez polską firmę Megabol, współpracującą z najlepszymi dietetykami i specjalistami w zakresie suplementacji. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest WPC Łowickie 80?
2. Dlaczego warto stosować WPC Łowickie 80
3. Skład WPC Łowickie 80
4. Stosowanie WPC Łowickie 80

 

 

1. Czym jest WPC Łowickie 80?
WPC Łowickie to koncentrat białka serwatkowego charakteryzujący się 80% zawartością protein, zawiera jedynie 6 g węglowodanów i 7 g tłuszczu w stu gramach produktu. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu peptydów glutaminy jest produktem świetnie sprawdzającym się w sportach siłowych i siłowo-wytrzymałościowych.

 

2. Dlaczego warto stosować WPC Łowickie 80
Przeciętny człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dziennie około 0,9–1,2 g białka na kilogram masy ciała. W przypadku sportowców to zapotrzebowanie wzrasta zależnie od uprawianego sportu, począwszy od 1,2–1,4 g na kilogram masy ciała przy sportach wytrzymałościowych do nawet 2,2 g na kilogram masy ciała przy uprawianiu kulturystyki. Takie ilości białka bardzo trudno dostarczyć z samą dietą i jest to kosztowne, dlatego warto wspomóc się suplementem, a skład WPC Łowickie spełnia pokładane w nim nadzieje i przy okazji kosztuje dużo mniej niż inne suplementy białkowe podobnej jakości.

 

3. Skład WPC Łowickie 80
W składzie tego suplementu znajdziemy duże ilości peptydów glutaminy będące białkiem pochodzenia roślinnego, kiedyś uznawanego za gorszej jakości, obecnie coraz chętniej stosowanego ze względu na stosunkowo łatwe przyswajanie i wsparcie, jakie gwarantują w procesie budowania suchej masy mięśniowej. Przy swojej cenie – 90 złotych za prawie dwa kilogramy produktu, zestaw aminokwasów, jaki otrzymujemy w WPC Łowickie, jest naprawdę interesujący. Porównując z dużo droższymi odżywkami białkowymi, widać, że ilość najistotniejszych aminokwasów egzogennych, takich jak izoleucyna, walina czy leucyna jest porównywalna, a czasami nawet wyższa w produkcie firmy Megabol.

 

Naturalna zawartość witamin i mikroelementów w 100 g wygląda następująco:
– witamina A 25,8 mcg,
– witamina E 0,0612 mg,
– witamina D3 2,11 mcg,
– witamina K1 0,07 mg,
– wapń 395 mg,
– fosfor całkowity 251 mg,
– potas 385 mg,
– magnez 58 mg,
– żelazo 1 mg,
– cynk 0,5 mg.


4. Stosowanie WPC Łowickie 80
W przypadku stosowania WPC Łowickie należy pamiętać, że jest to suplement, a więc produkt mający stanowić dodatek do diety, pomagać w dostarczeniu odpowiedniej ilości białka, a nie zastępować posiłki czy zrównoważoną dietę. Należy go spożywać najlepiej trzy razy dziennie w około trzygodzinnych odstępach od posiłków. 20–35 g produktu trzeba rozpuścić w 0,3 litrach wody i wypić. Można stosować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe.

 

Zbierane przez WPC Łowickie opinie są tak dobre, że śmiało można polecić ten suplement każdemu, zachowanie równowagi pomiędzy ceną i jakością oraz dobry smak sprawiają, że jest to naprawdę świetne białko.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy