Osoby, które trenują na siłowni, szukają ciekawych produktów, które sprawią, że realizowanie treningów stanie się łatwiejsze i skuteczniejsze. Odżywek znajdziemy w sklepach bardzo wiele i jeśli ktoś będzie chciał wybrać dla siebie coś atrakcyjnego, nie powinien mieć z tym większego problemu. Trzeba przede wszystkim zauważyć, że rynek ma się obecnie bardzo dobrze. Firmy, które produkują odżywki, cały czas starają się swoją ofertę udoskonalać. Dzięki badaniom laboratoryjnym otrzymujemy coraz lepsze propozycje odżywek dla sportowców. Poszczególni producenci starają się każdy składnik dopierać, uwzględniając ich jakość. Wśród tych marek znajduje się Iron Horse Series, którą postaramy się nieco przybliżyć, zwracając m.in. uwagę na to, jakie odżywki firma wprowadza do sprzedaży.

 

SPIS TREŚCI:
1. Iron Horse Series – charakterystyka marki
2. Iron Horse Series – jakość produktów
3. Jakie odżywki proponuje Iron Horse Series?
4. Opinie o Iron Horse Series

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 39,99 zł za miesiąc

 


1. Iron Horse Series – charakterystyka marki
Iron Horse Series to dość nowa marka odżywek. Pojawiła się na rynku, gdy był on już dość dobrze rozwinięty, mimo to firma dość szybko zdobyła sobie zwolenników i w ciągu kilku lat działalności zdobyła naprawdę silną pozycję na rynku odżywek. Jeśli ktoś szuka dla siebie suplementów, które będą zróżnicowane i dopasowane do konkretnych form treningowych, propozycje Iron Horse Series sprawdzi się doskonale.

 

Poszczególne produkty Iron Horse Series, jak zakładają producenci, mają być ekstremalne w działaniu, dzięki temu można z nimi wykonywać każdy trening. Każdy produkt wprowadzany do sprzedaży jest przemyślany. Firma stara się tworzyć produkty, które będą dopasowane do oczekiwań klientów.

 

2. Iron Horse Series – jakość produktów

Marka Iron Horse Series szczególnie dba o jakość poszczególnych produktów, które wprowadza do sprzedaży. Między innymi dlatego wszystkie odżywki powstają w tej firmie pod okiem bardzo dobrych specjalistów. Proces produkcji jest kontrolowany i prowadzony z uwzględnieniem najbardziej restrykcyjnych norm. Wiadomo, że wyłącznie w ten sposób można uzyskać pewność, że produkty są bardzo dobrze dopracowane. Aby zadbać o jakość, firma stara się, by jej produkty uzyskiwały specjalistyczne certyfikaty, m.in. GMP Dobra praktyka produkcyjna, System zarządzania jakością ISO, certyfikat HACCP, Tested Lab, Doping Free oraz dobra praktyka higieniczna GHP.


3. Jakie odżywki proponuje Iron Horse Series?
Jeśli chodzi o zasób produktów przygotowywanych przez firmę Iron Horse Series, znajdziemy już całkiem sporo ciekawych propozycji, którymi warto się zainteresować. Wśród nich znajdziemy bardzo wiele ciekawych białkowych produktów, które bez wątpienia zasługują na polecenie. Jeśli ktoś chce pracować nad masą mięśniową, na pewno po taką odżywkę sięgnie. Do tego zaliczyć trzeba również odżywki przedtreningowe, które mają zwiększyć nasze możliwości treningowe, w tych produktach pojawia się najczęściej kreatyna. W sprzedaży firma ma obecnie także dobre jakościowo spalacze tłuszczu, stara się wprowadzać również boostery testosteronu. Suplementy wyróżniają się skuteczną formułą i są rekomendowane przez sportowców.

  Fabryka Siły Sklep

4. Opinie o Iron Horse Series
Mimo że firma na rynku jest stosunkowo krótko, jest już bardzo dobrze oceniana przez klientów. Zauważają oni świetną jakość tych produktów, starają się podkreślać, że proponowane nam odżywki są na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim klienci doceniają, że producent ma bardzo bogaty skład. Podkreśla się również fakt, że jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości, to również bardzo dobrze wygląda. Jeśli ktoś się na te odżywki zdecyduje, na pewno doceni fakt, że są one smakowo atrakcyjne, mają dobry skład, nie są sprzedawane drogo, a ich aktywne działanie jest rzeczywiście świetne. Marka cieszy się coraz większym zainteresowaniem osób trenujących na siłowni.