Budowa masy mięśniowej to proces długotrwały, który wymaga wyrzeczeń. Warto poznać działanie Nitrobolon 2, odżywki, która wspomaga budowę muskulatury i kształtowanie sylwetki.

 

SPIS TREŚCI:
1. Nitrobolon 2 – działanie i skład
2. Nitrobolon 2 – efekty
3. Nitrobolon 2 – dawkowanie
4. Nitrobolon 2 – dostępność
5. Nitrobolon 2 – opinie klientów

 

 

1. Nitrobolon 2 – działanie i skład
Nitrobolon 2 to unikalna kombinacja substancji aktywnych o wielotorowym działaniu, których rola sprowadza się do aktywowania różnorodnych procesów, w wyniku których mięśnie zwiększają swoją objętość.
Nitrobolon 2 to odżywka przedtreningowa o formule klasyfikującej ją do najlepszych boosterów tlenku azotu na rynku – zawiera w składzie substancje, które są prekursorami w produkcji tlenku azotu (NO). To właśnie tlenek azotu odpowiada za efekt „napompowanych” mięśni. Dzięki swoim właściwościom ma zdolność do rozszerzania ścian naczyń krwionośnych. Sprawia, że poprawia się przepływ krwi, a ta wraz z tlenem i składnikami odżywczymi dociera do tkanki mięśniowej. Pośrednim efektem jest wzrost masy mięśniowej.


Nitrobolon 2 to również stack kreatynowy. Zawiera łatwo przyswajalne formy kreatyny (jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny), które odpowiadają za gromadzenie w mięśniach energii, co pobudza je do cięższej pracy w trakcie treningów i przekłada się na przyrost masy.


Nitrobolon 2 to źródło glutaminy, która występuje w nim w dwóch formach, jako n-acetyl-l-glutamina oraz l-glutamina. Glutamina to aminokwas endogenny, który przeciwdziała procesom katabolicznym.

 

2. Nitrobolon 2 – efekty
Odżywka w krótkim czasie przynosi wspaniałe efekty wizualne w postaci zwiększonej muskulatury. Inne korzyści to:
– zwiększenie ukrwienia i odżywienia mięśni,
– przypływ energii i siły,
– zwiększenie wydolności i wytrzymałości organizmu,
– zahamowanie procesów katabolicznych.

 

3. Nitrobolon 2 – dawkowanie

Aby uzyskać zadowalające efekty, należy przestrzegać zaleceń producenta dotyczących dawkowania. Nitrobolon 2 to odżywka w proszku, łatwa do stosowania i przyjemna w smaku. Wystarczy połączyć 4 miarki proszku z 300 ml wody, całość dokładnie wymieszać. Preparat spożywa się dwa razy dziennie – pierwszą porcję 30 minut przed treningiem, drugą – bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe pierwszą porcję można przyjąć 30 minut przed śniadaniem, a kolejną do 30 minut przed kolejnym głównym posiłkiem. W trakcie suplementacji należy wypijać dużą ilość płynów. Fabryka Siły Sklep

 

4. Nitrobolon 2 – dostępność
Odżywkę można kupić w dobrze zaopatrzonych sklepach internetowych. Gdzie zamówić Nitrobolon 2? Sklep z suplementami diety i odżywkami o uznanej renomie gwarantuje zakup produktu oryginalnego. Warto szukać preparatu na sprawdzonych witrynach. Ile kosztuje Nitrobolon 2? Jeśli wziąć pod uwagę relację jakości do poniesionych kosztów, okazuje się, że cena Nitrobolon 2 jest wręcz niska. Za półkilogramowe opakowanie zapłacimy około 67 złotych. W poszukiwaniu atrakcyjnej oferty warto korzystać z porównywarek. Produkt jest sprzedawany w praktycznych pudełkach o pojemnościach 550 g i 1100 g.

 

5. Nitrobolon 2 – opinie klientów
Komentarze na temat działania preparatu są więcej niż pochlebne. Nitrobolon 2 przynosi szybko zauważalne efekty w postaci zwiększenia objętości mięśni, poprawy wytrzymałości i siły. Preparat wspomaga kształtowanie sylwetki, przynosi przy tym trwałe efekty. O produkcie pozytywnie wypowiadają się zarówno amatorzy, jak i sportowcy czy trenerzy personalni.