Żaden suplement diety nie jest w stanie przynieść zadowalających efektów, jeśli nie ma dobrego składu, który odpowiada za jego działanie. Jumbo HARDCORE to produkt, który powstał z myślą o osobach marzących o sporych rozmiarów sylwetce. Jest to suplement, który nie tylko pomaga w zwiększeniu masy ciała, ale także wyraźne wpływa na uwidocznienie mięśni. Warto jednak zaznaczyć, że wyeksponowane mięśnie nie są sztucznie napompowane, ale zawdzięczają swój wygląd ciężkim treningom wspartym odpowiednią dietą, regeneracją i suplementacją.

 

SPIS TREŚCI:
1. Jumbo HARDCORE – co znajduje się w składzie suplementu?
2. Jumbo HARDCORE – ile kosztuje?
3. Jumbo HARDCORE – jak dawkować?

 


1. Jumbo HARDCORE – co znajduje się w składzie suplementu?
Skład suplementu jest świetnie opisany na opakowaniu Jumbo HARDCORE. Sklep sprzedający produkt również powinien udzielić informacji na ten temat, jeśli z jakiegoś powodu nie byłoby możliwości odczytania zawartych na pudełku informacji.

 

Jumbo HARDCORE swoje działanie zawdzięcza między innymi takim składnikom jak mieszanka węglowodanowa, koncentrat białka serwatkowego, a także kreatynue w formie wieloskładnikowego kompleksu. Jumbo HARDCORE otrzymuje pozytywne opinie od ogromnej liczby kulturystów. Wpływ na to ma fakt, że produkt posiada świetny skład, który wspomaga procesy budowania masy mięśniowej oraz pomaga zregenerować i odżywić mięśnie po treningu.

 

Producent suplementu stworzył niesamowitą mieszankę składników, które gwarantują skuteczne działanie. Suplement był testowany przez długi okres. Gwarantowane przez Jumbo HARDCORE efekty zadowolą każdego, komu zależy na zwiększeniu masy ciała, a w szczególności na przyroście masy mięśniowej. W opakowaniu suplementu Jumbo HARDCORE znajdziemy idealnie dobrane składniki i mieszanki, których na próżno szukać w konkurencyjnych produktach.

 

2. Jumbo HARDCORE – ile kosztuje?
Suplement ten nie jest tani. Nie jest jednak droższy od większości konkurencyjnych suplementów prezentujących zbliżoną jakość. Cena Jumbo HARDCORE to w zależności od gramatury opakowania od około 100 złotych do około 300 złotych. Warto także zaznaczyć, że suplement oferowany jest w kilku różnych smakach. Każdy znajdzie smak, który będzie mu odpowiadał. Suplementację Jumbo HARDCORE można sobie urozmaicać, każdego dnia przyjmując porcję o innym smaku.

 

3. Jumbo HARDCORE – jak dawkować?
Dawkowanie Jumbo HARDCORE powinniśmy przeprowadzić zgodnie z zaleceniami producenta i z uwzględnieniem własnych potrzeb. Koszt opakowania, w którym znajduje się ponad 6 kilogramów produktu, wynosi około 300 złotych. Jak więc można zauważyć, kwota ta wystarczy nam na niecałe półtora miesiąca codziennej suplementacji. Przyjmowanie tego suplementu nie należy więc do najtańszych, jednak jego koszt nie różni się znacznie od innych produktów tego typu. Rezultaty, jakie daje systematyczne przyjmowanie opisywanego suplementu, są widoczne gołym okiem. Nawet jeśli wydajemy spore pieniądze na Jumbo HARDCORE, to można uznać, że są to pieniądze wydane na świetny produkt.