Anticatabolix to wysokiej jakości suplement diety, zawierający optymalne dawki aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz L-glutaminy. Preparat korzystnie wpływa na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego w ciągu całego treningu, dlatego też w szczególny sposób polecany jest sportowcom oraz osobom aktywnym fizycznie. Jest to produkt proregeneracyjny, który pozwala na skuteczną odnowę przemęczonego organizmu.

 

SPIS TREŚCI:
1. Anticatabolix – właściwości
2. Anticatabolix – opinie
3. Anticatabolix – stosowanie

 


1. Anticatabolix – właściwości
Anticatabolix to zaawansowana mieszanka aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych (BCAA) oraz L-glutaminy. Preparat wykazuje silne właściwości antykataboliczne i jest polecany przede wszystkim sportowcom, którzy dążą do szybkiej regeneracji potreningowej. Znajdujące się w preparacie aminokwasy rozgałęzione posiadają zdolność do niezależnej stymulacji syntezy białek wewnątrz mięśni, a także utrzymania efektywnego potencjału anabolicznego w naszym ustroju, co sprzyja regeneracji potreningowej.

 

Jak wiadomo, w czasie intensywnych treningów z mięśni uwalniana jest glutamina, która pochodzi nie tylko z zapasów wolnych form aminokwasów, ale jest także pozyskiwana w drodze deaminacji aminokwasów rozgałęzionych bezpośrednio w mięśniach. Wydzielanie glutaminy jest odbierane przez organizm jako informacja o konieczności wstrzymania syntezy białek. Dostarczenie w odpowiednim momencie optymalnej ilości glutaminy oraz aminokwasów rozgałęzionych sprawia, że wspomniany sygnał ulega modyfikacji, a tym samym synteza białek jest utrzymywana na prawidłowym poziomie.

 

2. Anticatabolix – opinie
Anticatabolix to suplement stosowany przez wielu sportowców i miłośników aktywnego trybu życia, których organizm wykazuje zwiększoną potrzebę w zakresie aminokwasów.


Użytkownicy preparatu Anticatabolix twierdzą, że suplement dostarcza optymalnej ilości najwyższej jakości rozgałęzionych aminokwasów oraz L-glutaminy. Odpowiednio skomponowana mieszanka pożądanych przez organizm składników zapewnia silne działanie antykataboliczne. W praktyce oznacza to, że już jedna porcja odżywki Anticatabolix zapewnia uzyskanie optymalnej ilości energii podczas treningu oraz szybkiej regeneracji powysiłkowej mięśni.

 

Ponadto preparat w znaczny sposób stymuluje wszystkie procesy anaboliczne, które zachodzą w tkance mięśniowej. Równie ważną funkcję spełnia w tym przypadku glutamina, która wspiera działanie aminokwasów w zakresie potreningowej odnowy. Glutamina nie tylko pobudza syntezę białek, ale przede wszystkim jest prekursorem jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy występujących w organizmie człowieka – glutationu. Co więcej, związek ten korzystnie wpływa na naturalną odporność organizmu. Fabryka Siły Sklep

 

3. Anticatabolix – stosowanie
Anticatabolix to wysokiej jakości suplement diety, w którym najważniejszymi składnikami są aminokwasy rozgałęzione oraz glutamina. Preparat pozwala optymalnie zmaksymalizować wzrost masy i siły mięśniowej, przyczynia się do dłuższych i bardziej intensywnych treningów.

 

Dodatkowo suplement Anticatabolix gwarantuje szybką regenerację po zakończonym wysiłku fizycznym. Jest to produkt przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, suplementacja tym preparatem jest także polecana wszystkim stosującym zbilansowane diety.

 

Preparat jest dostępny w postaci tabletek i proszku, dzięki czemu bez problemu można wybrać optymalne rozwiązanie. Tabletki Anticatabolix należy popijać dużą ilością niegazowanej wody mineralnej, natomiast z proszku można przygotować smaczny i zdrowy koktajl po wymieszaniu z zimną wodą. Suplementację należy stosować wyłącznie w dni treningowe, zażywać Anticatabolix pół godziny przed treningiem i bezpośrednio po jego zakończeniu.