Dbasz o siebie, lubisz intensywnie trenować i przekraczać granice komfortu? Chcesz, żeby Twoje starania były widoczne w postaci pięknie wyrzeźbionego ciała? Trzymasz dietę i nie oszczędzasz się na treningach, ale jednak wciąż nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki? Doskonale trafiłeś, ponieważ Animal Stak to produkt zajmujący wysoką pozycję w rankingu najlepszych suplementów dla sportowców. Został stworzony dla osób, które chcą nad sobą pracować i szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. 

 

SPIS TREŚCI:
1. ANIMAL STAK – skład i działanie
2. Jak dawkować ANIMAL STAK?
3. Dlaczego ANIMAL STAK jest dla Ciebie dobrym wyborem?

Indywidualne plany
dietetyczne i treningowe
-23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg już od 29,99 zł za miesiąc

 


1. ANIMAL STAK – skład i działanie
Animal Stak to formuła, która ma działanie zwiększające endogenną produkcję testosteronu. Zapomnij o nielegalnych i szkodliwych dla zdrowia wspomagaczach. Najlepsze produkty to preparaty takie jak Animal Stak – wspomagające rozrost muskulatury w naturalny sposób. Nie od dziś wiadomo, że wyższy poziom testosteronu przyczynia się do intensyfikacji procesów anabolicznych, czyli znacznie przyspiesza przyrost masy mięśniowej.

 

Animal Stak to precyzyjnie opracowana profesjonalna formuła zawierająca m.in. ekstrakt z buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris), który zapewnia działanie podnoszące poziom testosteronu w organizmie. Buzdyganek ma również właściwości wzmacniające, zwiększające produkcję testosteronu, a także pobudzające syntezę białek. Podobne korzyści przynosi również żeń-szeń malezyjski (Eurycoma longjack), który również wpływa na zwiększenie poziomu testosteronu. Ekstrakty zapewniają preparatowi Animal Stak działanie pobudzające, niwelujące zmęczenie oraz gwarantujące znaczną poprawę efektów siłowych. Buzdyganek nadziemny jest także od stuleci stosowany jako afrodyzjak, a żeń-szeń malezyjski obniża poziom kortyzolu – tzw. hormonu stresu.

 

Animal Stak oprócz przyspieszania rozrostu tkanki mięśniowej ma także działanie przyspieszające spalanie tłuszczu. Fumaran L-karnityny i L-karnityna HCl to dwie łatwo przyswajalne formy jednego związku, który wspomaga wytrzymałość i maksymalizuje spalanie tkanki tłuszczowej. Dzięki temu stosując Animal Stak, możesz być pewien, że niechciane fałdki zamienią się w energię, którą wykorzystasz na treningu i w efekcie szybciej zbudujesz dobrej jakości masę mięśniową. Animal Stak także wspiera cię podczas treningu – kompleks argininowy zwiększa wytwarzanie tlenku azotu, dzięki któremu twoje mięśnie podczas wysiłku dostaną odpowiednią ilość tlenu i składników odżywczych niezbędnych do zdrowego i szybkiego rozrostu.

 

2. Jak dawkować ANIMAL STAK?
Opakowanie zawiera 21 saszetek. W dzień treningowy należy spożyć jedną dawkę w postaci jednej saszetki Animal Stak 30–45 min przed treningiem. W dzień nietreningowy należy zastosować jedną saszetkę suplementu przed snem. Suplement najlepiej sprawdza się u osób powyżej 25 roku życia. Najlepiej stosować przez 3 tygodnie, po czym zrobić tygodniową przerwę.

 

3. Dlaczego ANIMAL STAK jest dla Ciebie dobrym wyborem?
Odpowiednia suplementacja przyspiesza osiągnięcie celu – wiedzą o tym nie tylko profesjonaliści, ale i amatorzy. Dlatego jeżeli dążysz do redukcji tkanki tłuszczowej i chcesz rozbudować muskulaturę, Animal Stak gwarantuje ci szybsze i lepsze efekty. Koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat Animal Stak i dołącz do setek zadowolonych klientów. Animal Stak to naturalne składniki, rozsądna cena, precyzyjnie skomponowany skład i dobra dostępność. Znajdziesz go tylko w sprawdzonych sklepach z suplementami. Nie czekaj dłużej na efekty swoich treningów – przyspiesz je z Animal Stak.

  Fabryka Siły Sklep