Wojciech schudł 28 kg w 8 miesięcy
„Zwycięzcy robią to, czego przegranym się nie chciało. Gdybyś usłyszał tysiąc razy: „nie uda Ci się” – to wiesz co? Rób nadal wszystko najlepiej, jak potrafisz, i pokaż, jak bardzo się mylili. Sukces jest największą dostępną ludzką zemstą“

Wojtek, pisząc do Fabryki Siły, miał konkretną wizję planu treningowego i dietetycznego, wiedział też, w jakim kierunku powinna przebiegać transformacja jego sylwetki, był również świadomy wyrzeczeń. Pierwsze etapy współpracy okazały się bardzo owocne, szybkie tempo utraty wagi było skutkiem wprowadzenia zbilansowanej diety i odpowiedniego planu treningowego.

Wojciech tracił kilogramy, ale przyszedł moment zwątpienia. Eksperci uspokoili swojego podopiecznego i cały czas motywowali go do dalszej pracy. Z kolei treningi zostały oparte na ćwiczeniach domowych, a także podstawowych aktywnościach, które można wykonywać w niekiedy słabo wyposażonych siłowniach. Koniec końców udało się! Po 8 miesiącach Wojciech zauważył, że na wadze pojawiło się o 28 kg mniej niż na początku. Mężczyzna przyznaje, że największą zaletą współpracy z Fabryką Siły jest bezproblemowy kontakt z ekspertami, ich wsparcie i zaangażowanie.

Chcesz motywować innych?