Tomasz schudł 8 kg w 2 miesiące
„Nic w życiu nie przychodzi samo, trzeba mieć siłę, by pokonywać przeszkody i walczyć“

 

Dotąd dieta kojarzyła mi się z masą ograniczeń, wyrzeczeń i potrawami bez smaku. Byłem niezadowolony ze swojej sylwetki, ale pewnego razu spojrzałem w lustro i w końcu postanowiłem coś zmienić.

Fabrykę Siły polecił mi kolega, który sam współpracował z ekspertami. Po wykupieniu planu i rozpoczęciu jego realizacji moje życie zmieniło się o 180 stopni. Nie zdawałem sobie sprawy, że prowadzenie zdrowego stylu życia może sprawiać tyle przyjemności! Przygotowywanie posiłków stało się niezwykle proste i przestało być przykrym obowiązkiem. Gdy widziałem, jak zmienia się moja sylwetka, motywowało mnie to do dalszego działania. Progres zauważałem nie tylko ja, ale też moja rodzina i przyjaciele. Ale dieta to nie tylko dobra sylwetka – poprawiło się moje samopoczucie i ogólny stan zdrowia.


Kiedy patrzę w lustro, widzę całkowicie inną osobę – zwiększyłem pewność siebie, a moje samopoczucie jest dużo lepsze. Gdyby ktoś mnie teraz zapytał, czy warto, bez zastanowienia odpowiedziałbym, że tak! Warto rozpocząć współpracę ze specjalistami z Fabryki Siły, bo z ich pomocą można jeść smacznie, zdrowo i osiągać wymarzone efekty!

Chcesz motywować innych?