Tomasz schudł 20 kg w 10 miesięcy
„Zamień chęci w działanie, a marzenia zamienią się w rzeczywistość“

 

Plan treningowo-dietetyczny od Fabryki Siły zapewnił mi szansę na nową sylwetkę, która dzięki pomocy ekspertów zmieniła się nie do poznania! 10 miesięcy diety i ćwiczeń przyniosło duże efekty.


Według mnie wielką zaletą jest przede wszystkim indywidualne podejście do podopiecznego. Plany były odpowiednio do mnie dopasowane, m.in. kaloryczność posiłków czy treningi, które mogłem wykonywać w domu z użyciem posiadanego już sprzętu. Przed rozpoczęciem współpracy codziennie mierzyłem się z wieloma trudnościami związanymi z ruchem. Ważyłem prawie 100 kg, więc nawet spokojny spacer sprawiał kłopoty – puchły mi wówczas piszczele. Zawiązanie butów na stojąco również stanowiło spore wyzwanie.

Tym, czego się naprawdę bałem przed rozpoczęciem przemiany, była dieta. Obawiałem się, że moje nawyki żywieniowe się nie poprawią. Byłem jednak w błędzie! Teraz wiem, co jem. Posiłki są nie tylko zdrowe, ale też bardzo smaczne.


Po metamorfozie zmieniło się moje podejście do życia – chętnie spaceruję, biegam. Mam nie tylko ochotę, ale przede wszystkim siłę na aktywność fizyczną mimo powrotu po 10 godzinach z pracy.


Jestem bardzo wdzięczny za współpracę i wsparcie w osiągnięciu celu!

 

Chcesz motywować innych?