Sylwia schudła 18 kg w 7 miesięcy
„Pamiętaj! Wszystko jest możliwe dla tych, którzy w siebie wierzą“

 

Wielokrotnie podchodziłam do odchudzania, jednak za każdym razem – po tygodniu, maksymalnie dwóch – brakowało mi motywacji. Fabryka Siły dała mi to, czego nie umiałam sama ogarnąć, czyli gotowy plan, ułożoną listę zakupów oraz poradę za każdym razem, kiedy jej potrzebuję.

 

Moja przemiana zajęła łącznie 6 miesięcy. W tym czasie nauczyłam się zdrowo odżywiać, jeść o stałych porach i słuchać swojego ciała. Włączyłam drobne aktywności fizyczne: nordic walking i jazdę na rowerze. Niestety mój stan zdrowia nie pozwala na wyciskanie ciężarów na siłowni, ale staram się nie leżeć na kanapie. Robię to, na co pozwala moje ciało.

 

Dieta pomogła mi również w tym, aby wyciszyć stan zapalny – wcześniej borykałam się z dużo większą bolesnością i opuchnięciem stawów, byłam ociężała, ospała i ciągle zmęczona. Teraz mam mnóstwo energii i z uśmiechem spoglądam w lustro. Mam mniej czarnych myśli, jestem zadowolona ze swojego wyglądu, co nakręca mnie do dalszego trzymania się planu. Oczywiście nie poprzestałam na tych 17 kg – idę z Wami po jeszcze. Dziękuję!

 

Chcesz motywować innych?