Rafał schudł 21 kg w 10 miesięcy
„Żaden zwycięzca nie wierzy w przypadek. Chęć wygranej nic nie znaczy bez chęci działania“

 

Współpraca z Fabryką Siły ma wiele zalet, ale największą jest to, że cały jadłospis jest dostosowany do mnie i moich preferencji. Dzięki stałemu kontaktowi z ekspertami w mojej diecie znajdują się potrawy, które lubię gotować i jeść. Bardzo podoba mi się też to, że jem „normalne” produkty, które są dostępne w popularnych sklepach w UK. Dzięki ułożonemu menu oszczędzam też dużo na zakupach.

Kiedyś próbowałem rożnych diet, które polegały na wykluczaniu tłuszczu, cukrów albo opierały się na restrykcyjnych zasadach, co było dla mnie wykańczające. Nawet jeśli zrzuciłem jakieś kilogramy, to byłem spragniony normalnie skomponowanych posiłków i wtedy zaczynały się schody – frustracja, efekt jo-jo i ogólne niezadowolenie.

 

Teraz jestem uśmiechnięty, szczęśliwy, zdrowy i silny. Nawet ostatnio zmieniłem swoje priorytety i zacząłem z pomocą ekspertów stosować dietę wegetariańską, która bardzo mi służy. Zrozumiałem, że aby schudnąć i mieć zdrowe ciało, można jeść wszystko, ale należy wiedzieć, jak komponować posiłki i czym się kierować, a w tym pomagają mi eksperci Fabryki Siły.

Chcesz motywować innych?