Przemysław schudł 20 kg w 24 miesiące
„Nie szukaj łatwiejszej drogi. Uwierz w siebie, a wszystkie drogi staną się łatwiejsze“

Jestem Przemek, pochodzę z Białegostoku, pracuję w serwisie komputerowym. Po dwóch poważnych kontuzjach kolana postanowiłem wrócić do formy. Rozpocząłem współpracę z Fabryką Siły. Dzięki ich pomocy schudłem 20 kg.

 

Próbowałem sam układać trening i dietę, ale czułem, że robię to źle i szybko rezygnowałem. Brakowało mi wiedzy, jak efektywnie, zdrowo i przede wszystkim bezpiecznie ułożyć plan z uwzględnieniem kontuzji. Po zbadaniu rynku i sprawdzeniu opinii wybrałem Fabrykę Siły. Wypełniłem ankietę i otrzymałem plan. Kiedy jestem na zakupach, nie muszę myśleć, co kupić i w jakiej ilości. Wystarczy włączyć aplikację i wygenerować listę zakupową. Bardzo sobie to cenię. Kiedy jestem na siłowni, korzystam z dziennika treningowego – dzięki niemu śledzę swój progres. W każdej chwili mogę skontaktować się z ekspertami, bardzo szybko odpowiadają i zawsze służą pomocą.

Jestem bardzo wdzięczny Fabryce Siły za to, że pomogła mi zmienić moje życie, teraz czuję się wspaniale w swoim ciele. Jeśli nie idę na siłownię, oddaję się swojej pasji, jeżdżę na rowerze, co rok wyznaczam sobie nowe cele. Mam już za sobą odcinki o długości 100 km, w tym roku kolejnym celem jest 150–180 km. Teraz wiem, że jedyne limity to te w naszej głowie.

 

Współpraca z Fabryką Siły była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu.

Moi najbliżsi są pod wielkim wrażeniem, są dumni z tego, co osiągnąłem, jak się zmieniłem, jestem ich inspiracją. Udowodniłem, że nie ma rzeczy niemożliwych. Największą nagrodą za ciężką pracę są właśnie ich słowa. To jeszcze bardziej motywuje mnie do dalszego rozwoju i przełamywania kolejnych barier.

Chcesz motywować innych?