Patryk schudł 34 kg w 9 miesięcy
„Zacznij dzisiaj! Nie słuchaj głosu, który mówi, żeby przełożyć działanie na jutro“

 

Na początku 2021 r. stwierdziłem, że przyszedł czas na zmiany. Dość użalania się nad sobą! Wziąłem się w garść i postanowiłem, że zacznę od zmiany mojej sylwetki i zredukowania masy ciała. Zgłosiłem się do Fabryki Siły po pomoc. Po kilku dniach otrzymałem plan dietetyczny. Od razu pojechałem na zakupy i okazało się, że dieta wcale nie pochłania dużej ilości pieniędzy i czasu. Posiłki były smaczne, a plan dietetyczny przejrzysty i łatwy w realizacji. Okazało się, że dotąd brakowało mi tylko odrobiny determinacji i chęci do działania.

I tak minęły trzy miesiące, a dieta przyniosła ogromne efekty – sam się tego nie spodziewałem! Po zakończeniu trzymiesięcznego planu specjaliści zmodyfikowali moją dietę i wdrożyli regularne treningi na siłowni. Dużą dawkę motywacji otrzymałem nie tylko od ekspertów Fabryki Siły, ale również od moich bliskich i przyjaciół.

 

Dziś jestem lżejszy o 34 kilogramy, silniejszy i bogatszy o nowe doświadczenia. Jeśli ktoś teraz powie mi, że są rzeczy niemożliwe, mogę się tylko uśmiechnąć i pokazać, że da się zrobić wszystko! Ograniczenia są tylko w naszej głowie i tę walkę musimy stoczyć sami. Życzę wszystkim powodzenia i zachęcam, aby zrobić ten pierwszy krok, odnaleźć w sobie odrobinę motywacji i samozaparcia, aby zacząć i wytrwać w swoich postanowieniach!

Chcesz motywować innych?