Oskar schudł 56 kg w 13 miesięcy
„Każdy moment jest dobry, jeśli wiesz, jak go wykorzystać“

 

Największą zaletą korzystania z planu i aplikacji Fabryki Siły była bardzo jasna i intuicyjna obsługa dziennika treningowego i dietetycznego. Bardzo podoba mi się możliwość wymiany składników, a dzięki kontaktowi z ekspertem w każdej chwili mogę poprosić o modyfikację obecnej diety, np. wymianę posiłku czy jego wyeliminowanie – jest to bardzo pomocne i naprawdę ułatwia mi życie.Największą trudnością, z którą się mierzyłem, było sumienne trzymanie się diety oraz realizacja treningów. Wiadomo, że na początku nie było to łatwe, ale z czasem weszło mi w nawyk. Pomogło mi w tym wsparcie ekspertów. Obecnie nie wyobrażam sobie innego stylu życia!

 

Moje życie po metamorfozie zmieniło się całkowicie, i to na lepsze. Stałem się szybszy, silniejszy, zwinniejszy. Osiągnąłem coś, o czym kiedyś mogłem tylko pomarzyć. Dzięki redukcji nadprogramowych kilogramów moje codzienne funkcjonowanie stało się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

 

Wszystko, co osiągnąłem, mogę zawdzięczać wyłącznie swojej sile, determinacji oraz pomocy ekspertów Fabryki Siły. Bardzo dziękuję za dotychczasową współpracę. To nie koniec, już wyznaczyłem sobie kolejne cele, które mam nadzieję wspólnie uda nam się osiągnąć!

Chcesz motywować innych?