Norbert zwiększył masę ciała o 7 kg w 12 miesięcy
„W chwilach zwątpienia wyobraź sobie, jak wspaniale poczujesz się po osiągnięciu celu“

 

Chciałbym z całego serca podziękować ekspertom Fabryki Siły za niezwykłą współpracę i wsparcie, które okazali mi przez ostatni rok. To dzięki nim udało mi się osiągnąć niesamowity postęp, który przekroczył moje oczekiwania. Dzięki profesjonalizmowi, zaangażowaniu i motywacji specjalistów udało mi się zwiększyć masę z 66 kg do 73 kg, co jest dla mnie ogromnym osiągnięciem.

Przez ten czas zwiększyła się również moja pewność siebie i poprawiło samopoczucie. Dzięki regularnym treningom i odpowiedniej diecie czuję się dużo lepiej zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Wzrosła moja siła, wytrzymałość i kondycja, co przekłada się nie tylko na zdrowie, ale także na codzienne funkcjonowanie.

 

Profesjonalna i indywidualna opieka sprawiła, że każdy trening był dla mnie wyjątkowym doświadczeniem, a kolejne sukcesy motywacją do dalszej pracy. Nauczyłem się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy cel można osiągnąć, jeśli wystarczająco ciężko się pracuje.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko Fabryce Siły. Jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie, motywację i profesjonalizm. Stałem się lepszą wersją siebie i nie mogę się doczekać kolejnych wyzwań, jakie przyniesie przyszłość.

Chcesz motywować innych?