Monika schudła 19 kg w 10 miesięcy
„Ani strach, ani opinia innych – żaden powód nie jest dobry, by zrezygnować“

 

Moja przygoda z dietą i sportem rozpoczęła się, kiedy przeglądałam zdjęcia mojego dziecka i zobaczyłam siebie na drugim planie. Byłam młodą mamą, a czułam się kilkanaście lat starsza. Brakowało mi czasu i chęci do zmian. Zrozumiałam w końcu, że to najwyższy czas, żeby coś ze sobą zrobić.

 

Zaczęłam od wyrzucenia wszystkich słodyczy, które znajdowały się w domu. Od znajomego usłyszałam o Fabryce Siły, postanowiłam skorzystać z indywidualnej diety i planu treningowego. Największą zaletą współpracy był dla mnie stały kontakt z ekspertami – zawsze oferowali profesjonalną pomoc. Korzystanie z mobilnej aplikacji było dla mnie niezwykle wygodne. Dzięki Fabryce Siły zmieniłam swoje nawyki, regularnie spożywam posiłki, zrezygnowałam ze słodyczy, odżywiam się zdrowo i systematycznie trenuję.

Pierwsze zmiany w wyglądzie i samopoczuciu zauważyłam już po około 2–3 tygodniach, to napędzało mnie do dalszego działania. Moja zawziętość i determinacja pozwoliły mi osiągnąć rezultaty widoczne na załączonych zdjęciach. Kiedy patrzę w lustro, widzę całkowicie inną osobę, która czuje się atrakcyjnie i jest pewniejsza siebie. Mam dużą satysfakcję, kiedy porównuję swoje obecne zdjęcia do tych sprzed metamorfozy. Widzę, jak wiele osiągnęłam. Bywały czasami gorsze dni, ale nie poddałam się i walczyłam dalej. Ani wiek, ani opieka nad dzieckiem nie są wymówką. Każda z nas może zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, nigdy nie jest na to za późno.

Chcesz motywować innych?