Mateusz schudł 32 kg w 22 miesiące
„Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do pokonania“

 

Odkąd współpracuję z Fabryką Siły, zmieniła się moja codzienność. Dotychczasowe nawyki zastąpiłem zdrowszymi przyzwyczajeniami. Kiedyś zawsze znajdowałem jakieś wymówki, nie było widać żadnych efektów i to burzyło moją motywację. W tym wypadku było inaczej – już w pierwszym miesiącu udało mi się trochę schudnąć, widziałem więc, że plany działają i to zachęcało mnie do dalszej pracy.

 

Aplikacja Fabryki Siły sprawiła, że stałem się bardziej zorganizowany. Generowanie listy zakupów pomogło mi lepiej rozplanować budżet oraz samo wyjście do sklepu – wiedziałem, co kupić oraz w jakiej ilości. Poza tym zawsze pod ręką miałem zarówno plan dietetyczny, jak i treningowy. W razie problemów korzystałem z możliwości kontaktu z ekspertami, a oni rozwiewali moje wątpliwości i modyfikowali plany zgodnie z moimi potrzebami. Super, że wszystko było zrobione pode mnie – moje preferencje żywieniowe, czas, którym dysponuję, czy budżet, który mogę przeznaczyć na zakupy.

Ćwiczenia są świetnie rozpisane i pokazane, wiedziałem więc, jak poprawnie je wykonać, jakich błędów się wystrzegać oraz ile mniej więcej czasu zajmie mi trening. Kiedyś, gdy próbowałem trenować na własną rękę, nie miałem pojęcia, jakie ćwiczenia wybrać, jak je właściwie wykonać, od ilu powtórzeń i serii zacząć. Teraz zostało to zrobione za mnie – ja musiałem jedynie trzymać się planu i wytrwać we własnych postanowieniach.

 

Zarówno plan treningowy, jak i dietetyczny jest bardzo urozmaicony. Posiłki oraz ćwiczenia nie są monotonne, poza tym jestem najedzony, a samo gotowanie nie sprawia mi problemów. To też jest duży plus Fabryki Siły – każde danie jest rozpisane, a przepisy mam zawsze pod ręką w aplikacji. Posiłki smakują pysznie, a do tego są szybkie i proste, dzięki czemu każdy poradzi sobie z ich przygotowaniem.

 

Chcesz motywować innych?