Mateusz schudł 12,5 kg w 4 miesiące
„Miej odwagę, by zacząć, i determinację, by mimo porażek nigdy się nie poddawać“

Mam na imię Mateusz. Pracuję jako ratownik górniczy, wymaga to dobrej kondycji i wydolności. Organizm musi sprostać trudnym warunkom pod ziemią, a moja nadwaga znacznie to utrudniała.


Kiedy zaczynałem współpracę z Fabryką Siły, ważyłem 75 kg przy wzroście 165 cm. Udało mi się schudnąć do 62,5 kg w niecałe 4 miesiące. Najlepsze, że dokonałem tego bez chodzenia na siłownię! Eksperci Fabryki Siły tak ułożyli mój trening, abym mógł wykonywać wszystkie ćwiczenia w domu. Poprawiła się nie tylko moja sylwetka, ale także wydolność organizmu. W końcu nie muszę obawiać się okresowych badań w pracy, zarówno tych podstawowych, jak i testów wydolnościowych. Nie słyszę już docinek na temat mojej nadwagi, wręcz przeciwnie – same komplementy. Byłem zasypywany pytaniami, skąd mam tyle energii i motywacji do zmian.

Współpraca przebiegała wzorowo. Eksperci są elastyczni, starają się sprostać wszystkim wymaganiom podopiecznego. Zaczynałem od diety wegetariańskiej, później stosowałem dietę wegańską, bo chciałem zobaczyć, jak smakują i wyglądają posiłki bez mięsa. Teraz stosuję dietę pescowegetariańską. Eksperci na moją prośbę modyfikują dietę i trening – jeśli któreś ćwiczenie sprawia problem, wystarczy do nich napisać, a na pewno znajdą dla niego alternatywę.

 

Po zredukowaniu masy ciała nadszedł czas budowania masy mięśniowej. Eksperci ustalili kaloryczność zgodną z moim zapotrzebowaniem i przygotowali zupełnie inny trening. Dzięki temu w 2,5 miesiąca udało mi się osiągnąć zadowalającą sylwetkę. Cała przemiana trwała 6 miesięcy. Gdyby wcześniej ktoś pokazał mi taką metamorfozę, stwierdziłbym, że to niemożliwe.


Dlaczego wybrałem Fabrykę Siły? Odpowiedź jest bardzo prosta – to była najlepsza oferta dostępna na rynku. Aplikacja Fabryki Siły jest bardzo intuicyjna. Trening, zakupy, przygotowywanie posiłków sprawiają mi teraz przyjemność. Dzięki rozpisanym treningom, gotowym listom zakupowym oraz przepisom zyskałem sporo czasu. Robię swoje, odkrywam siebie na nowo, poznaję swoje ciało i jego nieograniczone możliwości. Energią zarażam innych, co daje mi najwięcej satysfakcji. Zaufałem ekspertom Fabryki Siły i nie żałuję! Polecam!

Chcesz motywować innych?