Marek wypracował z nami wymarzoną formę
„Możesz osiągnąć wszystko, co chcesz, jeśli tylko dążysz do celu wystarczająco długo“

 

Dla mnie największymi zaletami planu żywieniowego są jego różnorodność oraz to, że dzięki wymiennikom mogłem modyfikować menu w dowolny sposób bez kontaktu z ekspertami – to bardzo ułatwiało mi zadanie. Niemal zawsze mogłem zjeść to, na co danego dnia miałem ochotę, bez zaburzania wytycznych od ekspertów. Jeśli chodzi o plan treningowy, to również sprawdzał się wyśmienicie. Z każdym kolejnym miesiącem miałem wrażenie, ze staję się coraz lepszy, mocniejszy i silniejszy, mimo że moim celem była redukcja.

To nie była moja pierwsza przygoda z Fabryką Siły. Kilkukrotnie podchodziłem do tematu – zawsze z takim samym zamiarem i za każdym razem udawało mi się osiągnąć pozytywny wynik. Z każdego planu wynosiłem cenną lekcję, a im bliżej był cel, tym bardziej byłem zdeterminowany, aby go osiągnąć. W końcu stało się to moją pasją. Bywały dni, że miałem dość, byłem zmęczony psychicznie i fizycznie, ale to jedynie napędzało mnie do cięższej pracy nad sobą.

 

Po metamorfozie diametralnie wzrosła moja pewność siebie. Wiem, że na tym nie kończy się moja przygoda – będę pracował jeszcze ciężej, aby budować coraz lepszą formę oraz zachęcać innych do podążania drogą zdrowego trybu życia.

 

Chcesz motywować innych?