Marcin zwiększył masę ciała o 6 kg w 6 miesięcy
„Jeśli pasja jest na pierwszym miejscu, żadne niepowodzenie Cię nie złamie“

Gdy trafiłem do Fabryki Siły, nawet nie przypuszczałem, że mogę zajść tak daleko! Dzięki współpracy z ekspertami przekonałem się jednak, że indywidualne podejście jest najskuteczniejsze. Modyfikacja dotychczasowej diety i pozbycie się niezdrowych produktów z jadłospisu spowodowały, że czułem się lepiej, miałem więcej energii do ćwiczeń i codziennego funkcjonowania. Moja metamorfoza zaczęła nabierać tempa.

Trening również odegrał istotną rolę. Zespół ekspertów stanął na wysokości zadania – plan został dostosowany do moich możliwości, stopnia zaawansowania i celu, jakim była rozbudowa masy mięśniowej. Podczas układania planu uwzględniono również moją kontuzję. Zrozumiałem, że efektywne ćwiczenia nie muszą trwać wieczność, a trening może być przyjemnością! Byłem w stałym kontakcie z ekspertami, wspierali mnie w trakcie pracy nad sylwetką i służyli radą. Rozbudowałem sylwetkę i zwiększyłem masę ciała o ok. 6 kg. To dla mnie ogromny sukces.

 

Dziś jestem dumny ze zmian, których dokonałem w swoim życiu. Estetyczna sylwetka, zarysowane mięśnie, większa mobilność, lepszy stan zdrowia, a przede wszystkim większa pewność siebie to tylko niektóre korzyści wynikające ze współpracy z Fabryką Siły. Osiągnięcie wyznaczonego celu wcale nie musi być drogą pełną wyrzeczeń i bezlitosnych treningów.

 

Spokojna i przemyślana praca, bez pośpiechu i pod okiem specjalistów to klucz do udanej metamorfozy i trwałych zmian w stylu życia. Nie osiadam na laurach, już wyznaczam nowe cele i na pewno będę dalej współpracował z Fabryką Siły!

Chcesz motywować innych?