Marcin zwiększył masę ciała o 20 kg w 26 miesięcy
„Nie martw się porażkami. Martw się szansami, które tracisz, gdy nie próbujesz“

 

Mam na imię Marcin, przybrałem 20 kg. Ważyłem zaledwie 58 kg przy wzroście 1,83 m. Czułem się słaby, brakowało mi energii. Zacząłem trenować dwa lata temu, dlatego że chciałem coś zmienić w swoim życiu, nie tylko swoją sylwetkę. Miałem chęć rozwijania się w kierunku fizycznym, zbudowania masy mięśniowej.

 

 

Trenuję, ponieważ wystarczy normalny trening, nawet w domu, zwykłe pompki czy podciągnięcia, chociażby na drążku. Jeżeli ktoś nie posiada drążka, może wyjść na świeże powietrze. Z Fabryką Siły współpracuję od roku. Przybrałem 20 kg masy mięśniowej, z czego jestem bardzo zadowolony.

 

 

Dieta jest rozpisana w przejrzysty sposób, dostaję informację, co zawiera dany posiłek i jak go przyrządzić. Bardzo podobało mi się to, że jest kontakt z dietetykami, możemy zawsze ich podpytać. Po metamorfozie zacząłem się czuć bardziej pewny siebie, czułem się pewniej, kiedy byłem na basenie czy na plaży ze znajomymi. Ważę już 78 kg.

 

 

Czuję się świetnie, jestem bardziej zmotywowany do dalszego działania. Suplementy diety kupuję w sklepie Fabryki Siły. Wiem, że na drugi dzień kurier przywiezie je bezpośrednio do mojego domu. Fajnym elementem są gadżety, które Fabryka Siły dorzuca do paczki. To, co wydaje nam się niemożliwe, tak naprawdę zależy tylko od nas.

Chcesz motywować innych?