Łukasz schudł 23 kg w 6 miesięcy
„Fakt, że nie jesteś tam, gdzie chciałbyś być, powinien stanowić wystarczającą motywację“

 

Jestem Łukasz, pochodzę z Elbląga, pokazałem, co daje ciężka praca. Moją motywacją do treningów w tym momencie jest to, że mam fajne zaplecze, jakim jest Fabryka Siły, która mi bardzo pomogła od samego startu. Wierzę, że jeżeli dalej będę z nimi współpracował, osiągnę dużo więcej niż teraz. Czuję, że plany, które stosuję, są odpowiednie, bo przeszedłem dużą zmianę.

 

 

Jestem już z nimi rok i moja sylwetka od samego początku do teraz na bieżąco się zmienia. W trakcie mojej przemiany czułem się bardzo dobrze, czułem, że moje ciało się zmienia nie tylko na zewnątrz, czyli sylwetka, ale także w środku. Człowiek od razu jest bardziej pozytywnie nastawiony do życia, jest bardziej zmobilizowany do tego, żeby działać, nie użalać się nad sobą, tylko dalej po prostu przeć do przodu, zawieszać sobie coraz wyżej poprzeczki, żeby robić dalej progres.

 

 

Czuję się zdrowszy, czuję się przede wszystkim lepiej. Moi znajomi też na mnie inaczej patrzą, widzą, że dużo osiągnąłem i to mnie motywuje do dalszego działania. Nie poddawaj się, tylko przyj do przodu i zawieszaj sobie coraz wyżej poprzeczki, a przyjdzie taki dzień, że będziesz z uśmiechem na twarzy mówił: „Zrobiłem to, udało mi się, jestem numerem jeden”.

 

 

 

Chcesz motywować innych?