Konrad schudł 46 kg w 11 miesięcy
„Dziś rób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, czego inni pragną“

Mam na imię Konrad, schudłem 46 kg dzięki Fabryce Siły. Miałem tak dużą nadwagę, że zawiązanie sznurowadeł sprawiało mi trudność. Cierpiałem na bezdech nocny, ciągle odczuwałem ból kręgosłupa i kolan, co uniemożliwiało mi normalne funkcjonowanie. Próbowałem wcześniej wielu diet, ale były monotonne i nieskuteczne, dlatego szybko rezygnowałem.

 

Kolega polecił mi Fabrykę Siły, postanowiłem spróbować. Eksperci rozpisali mi dokładną dietę, która w krótkim czasie zaczęła przynosić widoczne efekty. Rezultaty zauważałem nie tylko ja, ale również moi bliscy i współpracownicy. To dodatkowo motywowało mnie do wytrwania w diecie.

Posiłki były zróżnicowane, smaczne, łatwe w przygotowaniu, a porcje wcale nie były małe! Potrzebne składniki mogłem kupić w każdym sklepie spożywczym za rozsądną cenę. Aplikacja Fabryki Siły jest czytelna i łatwa w obsłudze. W razie jakichkolwiek wątpliwości mogę skontaktować się z ekspertem i poprosić go o radę.

 

Mój sukces zawdzięczam diecie, silnej woli i wsparciu bliskich, ponieważ nie uprawiałem dodatkowo żadnego sportu. Zmiana nawyków żywieniowych wpłynęła na moje życie – pozbyłem się bezdechu nocnego, bólu kręgosłupa i kolan. Codzienne czynności już nie sprawiają mi problemu.

Chcesz motywować innych?