Kamil schudł 6 kg w 3 miesiące
„Im szybciej weźmiesz się za siebie i każdego dnia będziesz dawał z siebie więcej, niż oczekują od Ciebie inni – będziesz wygranym“

 

Kiedy patrzę w lustro, myślę, że włożyłem dużo pracy, żeby dojść do momentu, w którym jestem teraz. Nie tylko ciało się zmienia, ale też głowa się zmienia. Człowiek ma lepsze myślenie, ma więcej energii, więcej pomysłów, chęci do życia. Jest dużo lepiej.

 

 

W sumie nie wiedziałem, jak się czułem, dopóki nie przeszedłem tej zmiany. Dopiero wtedy, gdy wróciłem myślami rok wstecz i popatrzyłem na siebie z takiej perspektywy, zobaczyłem, jaką zmianę przeszedłem. W tym momencie, kiedy zaczynałem dietę, pomyślałem, że jest ok, myślałem, że wyglądam super, że jest fajnie, że czuje się dobrze, ale tak nie było. Dopiero kiedy zacząłem stosować dietę, moje nawyki żywieniowe się zmieniły. Wszystko praktycznie się zmieniło.

 

 

Fabryka Siły pomogła mi. Jeśli dostajemy dietę z Fabryki Siły, dostajemy wszystko, mamy i listę zakupów, i mamy wygląd posiłków, są zdjęcia zrobione specjalnie, mamy rozłożone makro. Jest to łatwe i przejrzyste na stronie, można wejść na swój profil, sprawdzić trening czy suplementację. Po prostu nie zdajemy sobie sprawy, jak jedzenie wpływa na organizm człowieka i nie tylko na organizm, ale też na sposób myślenia. To jest bardzo ważne.

 

Ludzie powinni też myśleć o tym, jak się odżywiać, a nie tylko chodzić na siłownię. Mam na imię Kamil. Zyskałem chęć do życia, motywację do działania, doświadczenie.

 

Chcesz motywować innych?