Kamil schudł 22 kg w 12 miesięcy
„Bądź dumny z tego, co osiągnąłeś, lecz wciąż myśl o tym, co jeszcze przed Tobą“

 

Współpraca z Fabryką Siły zdecydowanie poszerzyła moją wiedzę na temat żywienia. Miałem problem z podjadaniem w nocy – teraz już wiem, jak nocne posiłki wpływają na mój organizm. Dzięki zaleceniom ekspertów wstaję zdecydowanie bardziej wypoczęty po przespaniu 6–7 godzin. To przełożyło się na niższy poziom stresu; mam za to o wiele więcej energii do codziennych czynności i obowiązków.

 

Na pewno zaletą diety jest to, że posiłki są smaczne i proste w przygotowywaniu. Menu ustawione zostało zarówno pod moje zapotrzebowanie kaloryczne, jak i indywidualne preferencje smakowe. Jadłospis od Fabryki Siły poszerzył gamę spożywanych przeze mnie produktów, gdyż przepisy uwzględniały składniki, których na co dzień nie używałem. To urozmaiciło i wzbogaciło mój sposób odżywiania.

Ponadto nauczyłem się, jaka ilość jedzenia jest dla mnie właściwa oraz jaką rolę pełnią poszczególne składniki. Poznałem wpływ konkretnych produktów na zdrowie organizmu oraz samopoczucie, co uczyniło mnie zdecydowanie bardziej świadomym konsumentem. Ku mojemu zaskoczeniu zaprzyjaźniłem się z polecanymi szejkami – ta forma posiłku na pewno zostanie w mojej diecie na dłużej.

 

Pierwsze efekty ćwiczeń zauważyłem już po pierwszych dniach. Treningi zapewniły mojemu ciału bodźce, których wcześniej mu nie dostarczałem, a to sprawiło, że zacząłem zrzucać niepotrzebne kilogramy.

 

Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to znacząco poprawiły się moje badania krwi, natomiast dzięki wypracowanej kondycji fizycznej w końcu mogę cieszyć się z aktywnego spędzania czasu z rodziną.

 

Plany Fabryki Siły polecam każdemu, kto pyta: „jakim cudem tak schudłeś?!”, i robię to z czystym sumieniem.

 

Chcesz motywować innych?