Kacper schudł 40 kg w 12 miesięcy
„Nie martw się porażkami. Martw się szansami, które tracisz, gdy nie próbujesz“

 

Mam na imię Kacper, dzięki pomocy ekspertów Fabryki Siły udało mi się schudnąć 40 kg. Moim problemem była nadmierna masa ciała. Zauważyłem, że codzienne czynności zaczęły mi sprawiać trudność, nawet wejście po schodach na pierwsze piętro powodowało, że łapałem dużą zadyszkę. Postanowiłem, że tak nie może być, miałem 22 lata i bałem się, co będzie za 10 czy 15 lat. To był czas na zmiany!

Zaryzykowałem, kupiłem plan treningowy i plan dietetyczny na stronie Fabryki Siły. Dieta została oparta na zbilansowanych posiłkach i dostosowana do mojego planu dnia. Posiłki były proste i szybkie w przygotowaniu. Również wprowadzenie aktywności fizycznej było doskonałym pomysłem. Plan treningowy został dopasowany do moich możliwości i poziomu zaawansowania. Jak wiadomo, trening czyni mistrza, i tak też było w moim przypadku. Miałem stały kontakt z ekspertami, którzy rozwiewali wszystkie moje wątpliwości. Otrzymałem również specjalne zalecenia dotyczące suplementacji. Już po pierwszym miesiącu zauważyłem duże efekty, co dodało mi motywacji do dalszego działania.

 

Fabryka Siły pomogła mi zmienić nie tylko sylwetkę, ale i życie. Zyskałem nową pasję – uwielbiam trenować na siłowni, mam więcej energii na co dzień, zyskałem pewność siebie i poprawiłem zdrowie. Teraz wiem, że dzięki odpowiedniemu podejściu, zaangażowaniu i pomocy specjalistów można osiągnąć upragniony cel.

Chcesz motywować innych?