Justyna schudła 20 kg w 6 miesięcy
„Wyzwania, które sobie stawiasz, nie mają Cię złamać. Mają Ci pomóc odkryć Twoją siłę“

 

Przez kilka lat próbowałam różnych diet, od niskokalorycznych po wysokobiałkowe, piłam też różnego rodzaju koktajle, ale nie przynosiło to oczekiwanych efektów. Pewnego dnia mój chłopak powiedział, że widział stronę internetową Fabryki Siły i metamorfozy ludzi, którzy skorzystali z planów dietetycznych i treningowych przygotowanych przez specjalistów.

 

Zaproponował, żebyśmy spróbowali. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona i myślałam, że już nic mi nie pomoże. Mimo to postanowiłam spróbować. Wykupiliśmy dietę partnerską. Po zalogowaniu do aplikacji Fabryki Siły zobaczyłam, że wszystko jest bardzo przejrzyste, każdy posiłek łatwy do przygotowania z ogólnodostępnych produktów. Na profilu użytkownika znajduje się też lista zakupów, co znacznie ułatwiło nam stosowanie diety.

Plan treningowy uwzględniał dokładne opisy ćwiczeń wraz z filmikami pokazującymi, jak prawidłowo je wykonywać. Byłam zachwycona! Już po pierwszym miesiącu bez uczucia głodu zgubiłam 6 kg. Moje samopoczucie poprawiło się, a sylwetka nabrała ładnych kształtów. Po 6 miesiącach diety i ćwiczeń osiągnęłam wymarzoną sylwetkę i teraz wiem, że zamieszczone na stronie Fabryki Siły zdjęcia osób, które przeszły metamorfozę, są prawdziwe. Sama jestem tego przykładem.

 

Mam nienormowany czas pracy, myślałam, że nie poradzę sobie z dietą i ćwiczeniami, jednak byłam w błędzie! Dzięki Fabryce Siły i pomocy ekspertów osiągnęłam swój cel. Nie zamierzam spoczywać na laurach i marzę o tym, żeby kiedyś wziąć udział w konkursie sylwetkowym. Wiem, że marzenia się spełniają i na pewno będę dążyć do ich realizacji. Mojemu partnerowi również udało się osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Motywujemy się nawzajem do dalszego działania!

 

Chcesz motywować innych?