Grzegorz schudł 15 kg w 3 miesiące
„Sport rzeźbi nie tylko ciało, ale także Twój charakter“

 

Zawsze chciałem mieć estetyczną i wysportowaną sylwetkę z zarysowanymi mięśniami, jednak nie byłem pewny, jak się do tego zabrać. Brakowało mi również motywacji, dlatego postanowiłem skorzystać z pomocy profesjonalistów, żeby mieć pewność, że moje działania przyniosą efekty.

Znalazłem w sieci Fabrykę Siły i postanowiłem rozpocząć współpracę. To był strzał w dziesiątkę! Z ich pomocą zmieniłem swoje nawyki żywieniowe, wyeliminowałem niezdrowe produkty, zacząłem spożywać zbilansowane posiłki w regularnych odstępach czasu. Jadłospis został dostosowany do moich preferencji, możliwości czasowych i budżetu. Z kolei plan treningowy zaproponowany przez ekspertów był przede wszystkim ukierunkowany na zbudowanie masy mięśniowej. Ćwiczenia zostały dobrane z uwzględnieniem mojego poziomu zaawansowania i dostępnego sprzętu.

 

Przekonałem się, że zdrowy tryb życia niekoniecznie musi wiązać się z restrykcyjną dietą, godzinami spędzonymi na siłowni lub w kuchni i ogromnymi wydatkami. Teraz wiem, że droga do sukcesu nie jest łatwa, ale z odpowiednim wsparciem wszystko jest możliwe! Polecam wszystkim współpracę z Fabryką Siły – w chwilach zwątpienia mogłem liczyć na pomoc ekspertów. Jestem dumny, że dzięki mojej wytrwałości, samozaparciu, ciężkiej pracy i doświadczeniu specjalistów udało mi się osiągnąć wyznaczony cel.

Chcesz motywować innych?