Dawid schudł 44 kg w 7 miesięcy
„Nieważne, ile razy upadniesz. Ważne, ile razy jesteś w stanie się podnieść!“

 

Moja transformacja zaczęła się 6 grudnia 2015 roku. Podszedłem do lustra, zobaczyłem, jak wyglądam, i stwierdziłem, że nie chcę tak dalej wyglądać. Ważyłem 122 kg w wieku 25 lat. Mój styl życia polegał na tym, że dużo jadłem, nie patrzyłem na kalorie i doprowadziłem się do takiego stanu, że nie mogłem na siebie patrzeć.

 

 

Gdy zaczynałem się odchudzać, wszyscy widzieli grubasa, po skończonym odchudzaniu wszyscy widzieli mnie bardzo chudego i pytali: „Co się stało, Dawid, czemu tak wyglądasz?”. Schudłem 44 kg, ważyłem 78 kg i chciałem powiększyć swoje mięśnie i zacząłem stosować znowu swoją dietę, niestety zalałem się tłuszczem.

 


Chciałem spróbować znowu się odchudzić i niestety po miesiącu poległem, nie dałem rady, szukałem rozwiązania i z pomocą przyszła mi Fabryka Siły. Postanowiłem spróbować. Pakiet na 3 miesiące, dieta + trening i udało się.

 

 

Porównując moją dietę z dietą z Fabryki Siły, to są w ogóle dwie różne rzeczy. Można być na diecie i nie katować się, można jeść dużo naprawdę smacznych rzeczy. Wstaję rano, patrzę w lustro i widzę teraz człowieka, który nie ma się czego wstydzić. Jestem Dawid, mam 28 lat. Niemożliwe nie istnieje!

 

Chcesz motywować innych?