Bartłomiej pracuje z nami nad swoją sylwetką od 5 lat
„Miej odwagę, by marzyć, i upór, by te marzenia realizować“

 

Fabryka Siły bardzo pomogła mi w przemianie sylwetki. Zaszczepiła we mnie chęć do aktywności fizycznej, nauczyła samodyscypliny oraz korzystania ze zdrowej i nieprzetworzonej żywności. Największymi zaletami współpracy są pyszne i szybkie w przygotowaniu posiłki oraz pomocna aplikacja z możliwością generacji listy zakupów i intuicyjnym dziennikiem treningowym, a także kontakt z ekspertami, którzy zawsze służą pomocą i wiedzą. Każda sugestia bądź uwaga z mojej strony była brana pod uwagę – eksperci reagowali na nią szybko, np. eliminowali dania, które nie wpisywały się w moje smaki, lub wymieniali ćwiczenia, z którymi sobie nie radziłem.

Z biegiem czasu współpraca przynosiła kolejne efekty, co stawało się moją zachętą do dalszej pracy nad sobą. W ten sposób pokonałem swoją największą dotychczasową trudność, czyli brak motywacji i samozaparcia w kwestii treningów. Mój charakter stawał się coraz silniejszy – cierpliwością, systematycznością i samodyscypliną w dążeniu do celu osiągałem formę, której nigdy wcześniej nie miałem. Dziś nie odpuszczam, a treningi traktuję jak każdy inny codzienny obowiązek.

 

Współpraca z Fabryką Siły zmieniła we mnie przede wszystkim podejście do odżywiania – teraz podczas zakupów wybieram zdrowe oraz wartościowe produkty. Odzwyczaiłem się od cukru, słodkich napojów, fast foodów oraz dużych ilości słodyczy. Nie traktuję już diety jak problemu czy wyzwania, teraz jest to mój zdrowy nawyk, z którym nie muszę walczyć, a który pozytywnie wpływa na moje samopoczucie i chęci do podejmowania aktywności fizycznej. Z tego też powodu często jako uzupełnienie treningów stosuję piesze wycieczki po górach czy jazdę na rowerze. Dziś czuję wewnętrzną satysfakcję, że kilka lat temu podjąłem decyzję o zmianie swojego sposobu odżywiania oraz funkcjonowania i rozpocząłem współpracę z Fabryką Siły.

 

Chcesz motywować innych?