Anita schudła 30 kg w 10 miesięcy
„Kiedy zamierzasz się poddać, przypomnij sobie, po co zaczynałeś“

 

Jestem Anita, pochodzę z Łodzi. Zanim zaczęłam przygodę ze zdrowym stylem życia, czułam się nieatrakcyjna, a na udach i pośladkach miałam duży cellulit. Moja dieta pozostawiała wiele do życzenia, nie podejmowałam również żadnej aktywności fizycznej. Były tygodnie, w których nie wyobrażałam sobie dnia bez fast foodu i uwielbianej przeze mnie włoskiej kuchni.

Od początku współpracy bardzo starałam się osiągać jak największe efekty. Specjaliści z Fabryki Siły doskonale dobrali mi dietę i treningi, dzięki którym mogłam rozpocząć walkę o lepszą sylwetkę, m.in. wykluczyli z jadłospisu produkty, których nie toleruję. Dieta była bardzo zróżnicowana i ciekawa, a co zaskoczyło mnie najbardziej – była smaczna. Wszystkie informacje i zalecenia suplementacyjne zostały przekazane w sposób czytelny. Jeśli miałam wątpliwości, mogłam wyjaśnić je w kontakcie z ekspertem. Odpowiedzi były profesjonalne i w pełni zrozumiałe. Dużym plusem jest lista zakupowa, którą można stworzyć za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

 

Od kiedy zaczęłam ćwiczyć i stosować dietę, co tydzień skrupulatnie ważyłam się i mierzyłam, a uśmiech nie schodził mi z twarzy. Centymetry w obwodach i waga zmniejszały się, a ja z dnia na dzień byłam coraz szczęśliwsza. Moje ciało i umysł przeszły rewolucję. W końcu zaczęłam siebie akceptować, a poczucie własnej wartości wzrosło.

 

Dieta nauczyła mnie cierpliwości i wytrwałości. Już teraz wiem, że nie wolno się poddawać! Dzięki współpracy z Fabryką Siły zobaczysz, że ćwiczenia i zdrowe odżywianie nie muszą być przykrym obowiązkiem. Jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz zacisnąć zęby i walczyć z całych sił. Tylko tak spełnisz swoje marzenia o wymarzonej sylwetce!

 

Chcesz motywować innych?