Ania schudła 14 kg w 12 miesięcy
„Albo czegoś naprawdę chcesz, albo przestań mówić, że chcesz. Między postanowieniem a celem jest most zwany działaniem“

 

Nazywam się Ania – można powiedzieć: jak jedna z wielu – jednak w końcu czuję, że jestem wyjątkowa. Dzięki swojej determinacji i pomocy ekspertów Fabryki Siły schudłam 14 kg w niecałe 12 miesięcy. Zawsze miałam tendencję do tycia, lubię dobre jedzenie. Do pewnego czasu waga i sylwetka utrzymywały się w granicach przyzwoitości, jednak wszystko zaczęło się zmieniać po urodzeniu dzieci. Siedząca praca, podróżowanie samochodem, zajadanie stresu, brak ruchu, lenistwo – wszystko to doprowadziło do momentu, w którym zaczęłam czuć się źle w swoim 30-kilkuletnim ciele. Próbowałam własnymi siłami jakoś to zmienić, ale na dłuższą metę nie przynosiło to wyczekiwanych rezultatów.

Potrzebowałam diety, która zmieni na stałe moje życie. Za radą przyjaciela dołączyłam do Fabryki. Zachęciło mnie do tego kilka kwestii: zamienniki w posiłkach, pilnująca mnie aplikacja (każdy pomiar dawał motywacje do dalszej pracy), smaczne dania z prostych produktów, które zawsze są pod ręką, a także systematyczne otrzymywanie wskazówek od ekspertów oraz ciągły kontakt z nimi.


To był strzał w dziesiątkę! Z miesiąca na miesiąc kilogramy spadały, sylwetka zaczęła przybierać taki kształt, jaki chciałam mieć, ludzie dostrzegali zachodzące we mnie zmiany. To jest największa satysfakcja. Nie chcę być osobą, która codziennie szuka wymówek – po prostu chcę aktywnie wykorzystać każdy dzień. Dzięki diecie od Fabryki Siły to wszystko stało się możliwe. Teraz podobam się sobie, dobrze się czuję, nie jestem głodna. Prowadzę zdrowy tryb życia. Oprócz stosowania diety co drugi dzień trenuję i przyznam, że jest to przyjemne uzależnienie. Kiedyś nie wierzyłam, że schudnięcie i utrzymanie wymarzonej sylwetki jest możliwe. Teraz sama tego doświadczam i polecam wszystkim!

 

Chcesz motywować innych?