Angelika schudła 35 kg w 10 miesięcy
„Jeżeli chcesz osiągnąć cel, musisz skupić się na tym, czego możesz dokonać, a nie na tym, czego nie potrafisz“

Zanim rozpoczęłam walkę o wymarzoną sylwetkę, moje życie było chaotyczne. Nie wiedziałam, co jeść, kiedy i czy to, co jem, jest zdrowe. Do treningów również nie przykładałam większej wagi, nie zastanawiałam się, czy ćwiczenia są odpowiednio dobrane, czy wykonuję je poprawnie. Działałam intuicyjnie, nie miałam odpowiedniej wiedzy i po prostu liczyłam, że może się uda.

 

Na siłownię zaczęłam chodzić, zanim rozpoczęłam współpracę z Fabryką Siły. Czasami wolałam zostać w domu, myślałam, że spacery i mniejsza ilość jedzenia wystarczą, aby schudnąć. Nie miałam motywacji, nie chciało mi się chodzić na siłownię i ćwiczyć w domu, ponieważ nie widziałam rezultatów. Zawsze waga wracała, a ja czułam, że stoję w miejscu i marnuję czas.

 

Znalazłam na Facebooku Fabrykę Siły. Mogę powiedzieć, że to dzięki ekspertom w końcu osiągnęłam cel. Pomogli mi zmienić mój dotychczasowy tryb życia. Po wykupieniu pakietu wypełniłam ankietę uwzględniającą moje preferencje żywieniowe, stan zdrowia, staż treningowy i wiele innych istotnych kwestii. Dieta została dopasowana do moich upodobań, a jeśli chciałam coś zmienić, kontaktowałam się z ekspertami, którzy wprowadzali modyfikacje. Treningi są urozmaicone, wiadomo, ile serii należy wykonać, jak długo powinny trwać przerwy i jaka jest poprawna technika.

Na stronie znalazłam wiele pomocnych artykułów dotyczących snu, ćwiczeń, odżywiania. W sklepie Fabryki Siły mogłam kupić wszystkie potrzebne suplementy ze specjalną zniżką. Tak kompleksowa opieka ze strony Fabryki Siły daje ogromną motywację do działania. Dzięki widocznym efektom i lepszemu samopoczuciu (w pierwszym tygodniu schudłam prawie 6 kg!) nie chciałam się poddać! Nie po tym, jak długo wytrwałam i ile osiągnęłam.

 

Stałam się pewniejsza siebie, miałam więcej energii i to mnie napędzało, by sięgać coraz wyżej i rozpocząć budowę masy mięśniowej. Moimi priorytetami stały się zdrowie i samorozwój. Nie jem przetworzonej żywności, fast foodów, nie słodzę herbaty i kawy, rzadziej sięgam po słodycze, spożywam dużo więcej owoców i warzyw oraz chudego mięsa, wybieram produkty pełnoziarniste, zrezygnowałam z tłustych sosów, słodzonych napojów, piję dużo wody, jestem aktywna fizycznie. Mam radę dla dziewczyn, które jeszcze nie podjęły decyzji: zróbcie dziś ten pierwszy krok! Wiem, on jest najtrudniejszy, ale z biegiem czasu będziecie dumne, że tak wiele osiągnęłyście. Zróbcie to dla siebie!


Kiedy patrzę w lustro, widzę szczupłą, zadowoloną, uśmiechniętą, pewną siebie kobietę, która osiągnęła wiele, widzę kobietę, która wie, czego chce! Z czystym sumieniem poleciłabym Fabrykę Siły wszystkim osobom, które potrzebują zmiany. Ciężka praca z czasem przynosi wiele radości i satysfakcji.

Chcesz motywować innych?