Aneta schudła 16 kg w 6 miesięcy
„Twoje ciało jest odbiciem Twojego stylu życia“

 

W moim życiu nadszedł okres, w którym ciężko było mi patrzeć na siebie w lustrze. Chowałam się pod dużymi, luźnymi koszulkami, żeby ukryć to, co uważałam za swoje niedoskonałości. W głowie jednak dalej siedziały kompleksy i stale się one pogłębiały. O Fabryce Siły dowiedziałam się od znajomych, którzy zaczęli stosować dietę. Pokazali mi aplikację, jak przebiega współpraca, jak wyglądają posiłki. Bardzo mi się to spodobało, więc postanowiłam zrobić coś dla siebie. To była najlepsza decyzja, jaką podjęłam!

Jak dla mnie największymi plusami są świetny kontakt z ekspertami oraz aplikacja. Dzięki niej mam wszystko w jednym miejscu i nie muszę poświęcać czasu na planowanie posiłków oraz zakupów – prosto i czytelnie rozpisana dieta oraz wygenerowana lista potrzebnych produktów robią to za mnie! Możliwość wprowadzenia zamienników w posiłku zdecydowanie wpłynęła na zaoszczędzenie pieniędzy. Po prostu zawsze mogłam wykorzystać to, co miałam w lodówce – bez marnowania jedzenia i pieniędzy. Smaczne i szybkie w przygotowaniu dania ułatwiły mi utrzymanie diety. Cotygodniowe przypominanie o podaniu wymiarów także mobilizuje, zwłaszcza gdy faktycznie widzi się efekty.

 

Dzisiaj jestem dużo pewniejszą siebie i na pewno zdrowszą kobietą! Cieszę się z figury i już nie boję się zakładać dopasowanych do sylwetki ubrań.

 

Chcesz motywować innych?