Tysiące zadowolonych klientów, setki zrealizowanych marzeń i celów. To najkrótsze podsumowanie efektów naszych działań. Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie. Każdy człowiek wymaga dokładnej analizy, oceny i weryfikacji wszystkich ważnych parametrów, które warunkują osiągnięcie efektów. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego nasz zespół pracuje na najwyższym poziomie, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Jesteśmy tu, by razem osiągnąć Twój cel.Właśnie tak pracujemy – zobacz, co bierzemy pod uwagę oraz jak wygląda cały proces:

1. Dokładny wywiad treningowo-dietetyczny


2. Szczegółowa analiza historii treningów, żywienia, suplementacji, kontuzji


3. Ocena indywidualnych cech fizycznych, metabolicznych, genetycznych


4. Sprecyzowanie celów


5. Analizy Twoich możliwości

a) fizyczne
b) sprzętowe
c) kondycyjne
d) żywieniowe
e) czasowe


6. Dieta – co wchodzi w jej skład oraz co zostaje uwzględnione
a) lista zakupów
b) mobilność i elastyczność
c) pełne dopasowanie do Twoich preferencji
d) łatwość przygotowania i czas przygotowania
e) diety małżeńskie
f) skuteczność i nastawienie na cel


7. Plan treningowy – co zawiera i jak wygląda
a) indywidualne dopasowanie
b) zdjęcia oraz dokładne opisy każdego z ćwiczeń
c) trening w domu lub na siłowni
d) szczegółowe informacje na temat ciężaru, przerw wypoczynkowych, kolejności ćwiczeń


8.   Suplementacja


9.   Korzyści ze współpracy z nami


10. Nasi Eksperci


11. Rekomendacje


12. Podsumowanie


1. Dokładny wywiad treningowo-dietetyczny

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić po wykupieniu odpowiedniego pakietu, jest uzupełnienie obszernej i szczegółowej ankiety (lub ankiet – jeżeli wybrałeś pakiet dieta + trening).
Każda z nich składa się z kilkunastu do kilkudziesięciu pytań w zależności od celu, jaki wybrałeś.

Cała lista pytań skonstruowana jest w taki sposób, aby uzyskać od Ciebie wszystkie potrzebne informacje, niezbędne do ułożenia dla Ciebie kompletnego planu.


Wywiad treningowo-dietetyczny jest obszerny, ale jego uzupełnienie nie zajmuje zbyt wiele czasu ze względu na jego prosty i intuicyjny charakter. Wszystkie pytania dają nam jeszcze więcej wiedzy, niż otrzymuje dietetyk lub trener podczas standardowej wizyty.


Podczas wypełniania ankiet informujesz nas o:
* swoich nawykach żywieniowych;
* preferencjach liczby posiłków;
* godzinach, w jakich możesz spożywać posiłki;
* określasz stopień różnorodności posiłków;
* alergiach;
* produktach, których nie lubisz;
* kwocie, jaką możesz przeznaczyć na produkty w Twojej diecie;
* ile możesz wykonywać treningów w ciągu tygodnia;
* w jakich godzinach możesz trenować;
* aktualnej formie, stażu treningowym, kontuzjach;
* dostępnym sprzęcie formie treningu (siłownia, dom, Street Workout);
* oraz wielu innych rzeczach, które mają wpływ na Twój plan i efekty.


Dodatkowo masz możliwość napisania dokładnej notatki do trenera

i dietetyka, ze szczegółowym opisem swojej aktualnej formy, obecnych treningach, stosowanych dietach itp.
2. Szczegółowa analiza historii treningów, żywienia, suplementacji, kontuzji

Układanie każdego planu zarówno dietetycznego, treningowego czy suplementacyjnego jest czasochłonne i wymaga wnikliwej analizy wszystkich informacji, które nam podałeś.
Zwykle, aby uściślić uzyskane informacje, kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w zależności od Twoich preferencji.


Bardzo często nasz zespół konsultuje się między sobą, tak aby cały Twój pakiet był w 100% dopasowany do Twoich potrzeb i cech. Trenerzy konsultują się z fizjoterapeutami, a dietetycy sportowi z dietetykami klinicznymi.


Czasami mała zmiana w układzie żywieniowym lub treningowym daje niesamowite efekty.

3. Ocena indywidualnych cech fizycznych, metabolicznych, genetycznych

Niezwykle istotnym elementem jest ocena sylwetki (do ankiety możesz dołączyć zdjęcia swojej sylwetki ) oraz weryfikacja typu budowy konstytucjonalnej, wstępna ocena metabolizmu, wody podskórnej oraz punktów wrażliwych (są to miejsca zwykle uwarunkowane genetycznie

i dotyczą albo słabszych partii mięśniowych, których rozwijanie jest kłopotliwe, albo miejsc, w których najszybciej gromadzi się uporczywa tkanka tłuszczowa).

4. Sprecyzowanie celów

Po kompletnej weryfikacji wszystkich aspektów, ustaleniu rzeczywistych możliwych rezultatów, przeprowadzamy tzw. precyzowanie celu.

Dotyczy to dokładnie tego, na czym najbardziej zależy Ci w pierwszej kolejności. Każdy człowiek ma zazwyczaj kilka priorytetów, na których chciałby się skoncentrować. My uwzględniamy je wszystkie, ale

w odpowiedniej kolejności. Ustalasz z naszymi ekspertami poszczególne etapy współpracy (np. najpierw chcesz rozpocząć odchudzanie, czy może dalej budować mięśnie). Eksperci służą radą i podpowiadają, jaka kolejność w Twoim konkretnym przypadku będzie najbardziej efektywna.

To samo dotyczy się priorytetów związanych z partiami mięśniowymi –

u każdego ukierunkowania treningowe mogą być zupełnie inne – dla Ciebie najważniejszy może być brzuch, a dla innej osoby będzie to klatka piersiowa.


5. Analizy Twoich możliwości

a) Fizyczne – dokładnie oceniamy Twoje warunki fizyczne, wagę, wzrost, długość kończyn, symetrię ciała, proporcje sylwetki, mocne i słabe strony.


b) Sprzętowe – ustalamy trening i dopasowujemy go do tego, abyś mógł bez problemu  wykonywać wszystkie ćwiczenia.


c) Kondycyjne – oceniamy i sprawdzamy podane przez Ciebie informacje dotyczące tego, jakie ćwiczenia potrafisz wykonywać, jaki masz staż treningowy lub jego brak, jakie sporty uprawiałeś kiedyś, lub jakie sporty dodatkowe uprawiasz obecnie.


d) Żywieniowe – uwzględniamy to, jak jadłeś wcześniej, ile kalorii przyjmujesz lub przyjmowałeś, ile posiłków możesz spożywać, ich rodzaj

i różnorodność.


e) Czasowe – bierzemy pod uwagę, czy chodzisz do szkoły, jaki charakter ma Twoja praca oraz to, ile będziesz miał czasu na przygotowanie posiłków

i ich spożywanie.


6. Dieta – co wchodzi w jej skład oraz co zostaje uwzględnione


a) Lista zakupów – do każdego planu żywieniowego otrzymujesz od nas dokładną listę zakupów, na której masz wypisane liczby poszczególnych produktów lub ich gramatury, dzięki czemu możesz zrobić zakupy

z wyprzedzeniem, tak aby nigdy nie zabrakło Ci żadnego ze składników posiłku, lub żeby nie kupować ich w nadmiarze.  

b) Mobilność i elastyczność – dietę, którą od nas otrzymasz, możesz mieć zawsze pod ręką – możesz wydrukować swój jadłospis, zapisać go na dysku w komputerze, jest on również przez cały okres trwania Twojego pakietu dostępny w Twoim panelu użytkownika – dzięki responsywnym ustawieniom masz do niego dostęp zarówno ze smartfona, tabletu czy komputera.


c) Pełne dopasowanie do Twoich preferencji – rodzaje posiłków, jakie preferujesz, ich liczbę, stopień trudności przygotowania, cenę produktów

w diecie możesz dokładnie ustalić – na podstawie Twoich decyzji nasi dietetycy przygotują w pełni efektywny plan żywienia nastawiony na Twoje efekty. Jeżeli zdarzą się posiłki, które nie do końca będą Ci smakowały, możesz je dowolnie wymieniać na inne.


d) Łatwość i czas przygotowania – stopień trudności przygotowania posiłków oraz czas potrzebny do ich zrobienia ustalasz również w wytycznych dla naszych dietetyków. Mamy olbrzymie doświadczenie zarówno w dietach niezwykle złożonych, skomplikowanych o bardzo dużej różnorodności, jak

i również specjalizujemy się w układaniu diet prostych, szybkich i tanich.


e) Diety małżeńskie – mieszkasz razem ze swoją partnerką? Chcielibyście razem odżywiać się zdrowo z nastawieniem na efekt, ale nie chcecie mieć dwóch zupełnie różnych diet?


Mamy coś dla Was! Układamy diety wspólne – analizujemy każdą z osób osobno, rozkładamy odpowiednie kaloryczności i jeżeli nie ma różnic

w alergiach, nietolerancjach pokarmowych i preferencjach co do produktów, posiłki mogą być takie same lub podobne! Dzięki temu bardzo wiele par może wspólnie cieszyć się świetnymi efektami i wygodą.


f) Skuteczność i nastawienie na cel – poza wszystkimi  udogodnieniami

i wieloma pozytywnymi aspektami wynikającymi ze stosowania diety, jesteśmy nastawieni przede wszystkim na to, aby uzyskiwali Państwo spodziewane efekty w określonym czasie.7. Plan treningowy – co zawiera i jak wygląda

a) Indywidualne dopasowanie – każde ćwiczenie, liczba serii, liczba powtórzeń, czas przerwy między seriami i ćwiczeniami, skala trudności treningu oraz jego częstotliwość są szczegółowo i dokładnie dopasowywane do wszystkich Twoich współczynników, cech fizycznych, motorycznych

i wielu innych, które oceniamy w trakcie naszej współpracy.


b) Zdjęcia oraz dokładne opisy każdego z ćwiczeń – w przygotowanym dla Ciebie planie treningowym wszystkie ćwiczenia, które będziesz stosował, są dokładnie opisane oraz zawierają zdjęcia instruktażowe. Z żadnym ćwiczeniem nie będziesz miał problemu – a jeżeli zechcesz wymienić jedno

z nich – nasi specjaliści odpowiednio zmodyfikują Twój plan treningowy.


c) Trening w domu lub na siłowni – tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz ćwiczył – może być to siłownia z pełnym wyposażeniem treningowym, jak również domowa siłowania z ograniczoną ilością sprzętu. Możemy przygotować dla Ciebie plan treningowy, gdzie jedyne, czego będziesz potrzebował, to mata/ręcznik i trochę miejsca (trening z obciążeniem własnego ciała).


d) Szczegółowe informacje na temat ciężaru, przerw wypoczynkowych, kolejności ćwiczeń – w opisie Twojego planu treningowego znajdziesz dokładne informację co do każdego z tych elementów.

8. Suplementacja
Do każdego zamówienia rozpisujemy GRATIS plan suplementacji. Jeżeli będziesz chciał stosować suplementy, lub jeżeli suplementujesz się obecnie, możemy przygotować dla Ciebie dokładną rozpiskę – co, jak i kiedy najlepiej stosować. Pomożemy ustalić Ci, czy np. odżywkę białkową w Twoim przypadku lepiej stosować po treningu czy przed snem.

Rozpiszemy, jakie suplementy przyjmować w dni treningowe, a jakie suplementy w dni nietreningowe. Jeżeli chcesz, to doradzimy Ci również konkretne produkty, konkretnych producentów, na które warto zwrócić uwagę – wszystko to uwzględni również Twój budżet, jaki możesz przeznaczyć na suplementy w ciągu miesiąca.9. Korzyści ze współpracy z nami:

* pełna opieka treningowo-dietetyczna;
* kompletny monitoring oraz historia postępów;
* pewność, że trenujesz i odżywiasz się właściwie;
* nielimitowany kontakt z ekspertami;
* możliwość pochwalenia się swoją metamorfozą na naszej stronie i fanpage;
* jasno określone cele;
* gwarancja jakości;
* pełny profil motywacji;
* komfort i wygoda.


10. Nasi Eksperci

Nasz Team ekspertów to przede wszystkim wiedza, doświadczenie, wykształcenie i efektywność. Każdy z naszych specjalistów lub konsultantów ma ukończone studia tematyczne (fizjoterapia, AWF, medycyna, farmacja, dietetyka). Podchodzimy holistycznie do problemów i wyzwań, stawiając na indywidualne rozwiązania. Stawiamy na ciągłą edukację oraz rozwój.

11. Rekomendacje

Nasze plany treningowe i dietetyczne rekomendowane są przez najlepszych trenerów w Polsce. Współpracowaliśmy lub współpracujemy ze sportowcami rangi Światowej i Europejskiej.Ogromna liczba naszych klientów nieustannie się powiększa. Nasi podopieczni polecają nasze diety i treningi wśród swoich znajomych, co jest dla nas bardzo dużym uznaniem i wyróżnieniem.

12. Podsumowanie

Od początku do końca stawiamy na jakość – zarówno w obsłudze, jak

i efektach. Pamiętaj – Ty jesteś dla nas najważniejszy. Każdy krok do przodu w kierunku Twojego celu jest dla nas sukcesem i bardzo dużą motywacją. Jesteśmy po to, aby razem realizować Twoje założenia.

Krok po kroku będziemy wprowadzać Cię w coraz to bardziej zaawansowane metody treningowe, zadbamy o Twoje treningi, aby były różnorodne, a dieta smaczna i efektywna. 

Dołącz do Fabryki Siły i zacznij działać. Czekamy właśnie na Ciebie.

„Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku”
               
                
REKLAMA
Rewolucja w spalaniu tłuszczu! Zobacz najskuteczniejsze spalacze
9,4
Trizer
137
Zobacz więcej Dieta GRATIS!
TRIZER To przede wszystkim zestaw! Producent zapewnia 30 dniową dietę oraz pełną opiekę dietetyków do każdego zakupionego Trizera!
Komentarze(51)
  • ~Jarosław Ment
   3 maj 2016

   to prawda! jestem mega zadowolony z efektów - 5kg w miesiąc - Fabryko - dziekuje!

   • ~Maciej Stronko
    3 maj 2016

    nie sadzilem, ze kiedys uda mi sie poprawic klatke piersiowa - stosowalem wiele roznych metod,ale nie szlo - ekipa z Fabryki - dala rade - jak sie okazalo - wystarczylo zmienic 2 rzeczy i poszlo

    • KOKOneser
     31 styczeń 2017

     Witaj.Co zmieniles bo borykam sie z tym samym problemem!

    • ~Marcin Kol
     3 maj 2016

     dieta - super
     trening - taki jak trzeba
     kontakt z ekspertami - na najwyzszym pzoiomie
     pakiet roczny - kupiony bez zawahania!

     • ~Konrad Jr
      3 maj 2016

      hehe - bylem kompletnym laikiem - zero treningow wczesniej - myslalem, ze nie dam rady - dopasowaliscie do mnie wszystko tak jak trzeba i po miesiacu mam 3kg na plus - tak jak kiedys marzylem - rewelacja i to wszystko bez supli

      • ~Jaro
       3 maj 2016

       krotko i na temat - 10/10
       polecam

       • ~Martyna
        3 maj 2016

        nie do wiary - 6 kg w miesiac!
        kocham was!

        • ~Basia
         3 maj 2016

         3 miesiąc z wami - i znajomi mnie nie poznają - hehe
         jak zrobicie konkurs na najlepsza metamorfoze to chyba wygram:D

         • ziutol94
          16 maj 2016

          U mnie nie jest tak słodko jak u poprzednich komentujących, 10 tygodni ścisłej diety oraz treningów i raptem 3kg do przodu. Niestety ale nie przedłużę pakietu, spróbuję gdzieś indziej.

          • admin
           19 maj 2016

           Witamy serdecznie,

           dziękujemy za Pana opinię. Czy może Pan napisać na maila: media@fabrykasily.pl?

           Czy kontaktował się Pan z działem ekspertów prowadzących Pana sprawę?

           Jakie były zalecenia? Przybieranie na wadze jak i redukcja to procesy bardzo złożone.

           W zależności od typu sylwetki, zbudowanie "suchych" 3kg dodatkowych mięśni można uznać za duży sukces.

           W przypadku innych osób z innymi właściwościami genetycznymi, może liczyć się po prostu przede wszystkim zwiększanie masy ciała, bez względu na jej charakter, wtedy w ciągu 10 tygodni można zrobić nawet 10-12 kg

           Każdy przypadek, i potrzeby zawsze rozpatruje się osobno i indywidualnie.

           Sportowe pozdrowienia,
           FS Team

          • Marcin-22647
           17 październik 2016

           Podczas wywiadu/ ankiety przy kupnie, zaznaczyłem ze pracuje na 3 zmiany i że nie mogę w pracy przygotowywać świeżego posiłku i proszę i pomoc w rozwiązaniu tego problemu... oczywiście nic takiego nie dostałem :) druga sprawa to taka, że w jednym z artykułów na tej stronie wyczytałem, że kreatyna nie jest polecana osobą początkującym, ja natomiast w planie suplementacji dostałem ją od razu mimo, że nie trenowałem wcześniej co również zaznaczyłem w ankiecie.

           • Maksym Riznyk
            19 październik 2016

            Drogi użytkowniku, bardzo nam przykro, że wprowadza Pan nieprawdziwe opinię pod podobnymi artykułami. Sprawdziliśmy czat z Panem i wszystko jest na bieżąco uzupełniane! Ponad to były podane godziny posiłków, również zwracam uwagę, że nie odpowiedział Pan na pytanie czy zgadza się Pan na wprowadzenie 2 takich samych posiłków dla ułatwienia przy gotowaniu ze względu na tryb w jakim pracuje Pan. Co do kreatyny:
            Kreatyna została zamieszczona do Pańskiego planu suplementacji jako propozycja. Żaden z suplementów nie jest traktowany jako obowiązkowy do stosowania. Co więcej, skoro Pan wie że nie jest polecana początkującym to zdaje Pan sobie sprawę iż po okresie trzech miesięcy można ją wdrożyć do suplementacji. Przy zakupie półrocznego pakietu nie ma przeciwwskazań by została wprowadzona w późniejszym kształtowania sylwetki

            • Marcin-22647
             19 październik 2016

             Tylko, że te propozycje z posiłkami były dopiero kiedy sam sie o to zapytałem, tak samo informacja jak jeść przy 3 zmianach... Wydaje mi się po prostu, że informacja którą napisałem w ankiecie albo została przeoczona, albo z automatu ktoś wysłał do mnie taki plan i dietę :)
             Jeśli chodzi o suplementecję, to była gdzieś informacja, że jest to propozycja? Osobiście zaczynam przygodę z siłownią i o odżywkach nie miałem kompletnie pojęcia, gdybym nie przeczytał artykułu o kreatynie pewnie bym ją kupił i wydałbym pieniądze na marne :)

             • Maksym Riznyk
              21 październik 2016

              Panie Marcinie, bardzo proszę o sprawdzenie swojego czatu z ekspertami poprzez zalogowanie się na profil.
              Pozdrawiam.

             • ~Tylko JA
              12 listopad 2016

              Szanowni Państwo! Szukam pomocy odnośnie diety oraz treningu. Generalnie cwicze od kilku lat. Niestety z biegiem lat okazło sie ze jestem uczulony na mleko (krowie a nie kozie) i jego pochodne, gluten oraz,że nie mogę jeść słodkich owoców (walak z candidą). Czy uwzdlędniając powyższe jestescie mi Państwo w stanie pomóc?

              • Maksym Riznyk
               15 listopad 2016

               1. Czy wszystkie alergię są zdiagnozowane przez lekarza ?

               2. łatwo dostępne testy często fałszują wyniki.

               3. Zwłaszcza jeśli chodzi o zakażenie candidą ?

               • ~Tylko JA
                15 listopad 2016

                Tak wszelkie są potwierdzone (na dodatek jedząc te rzeczy mam wysypki skórne). Co do Candidii badanie wykonano w laboratorium w Monachium na próbce krwi (Candida LTT - jedyne wiarygodne badanie jakie można wykonać w Pl przesyłane potem do Niemczech). Wiem, że to sporo. Jestem z małego miasteczka. Chodzę do dietetyka ale to osoba młoda, niedoświadczona, która straszne balansuje mi kaloriamii i makroskładnikami (np. jednego dnia mam 3,5 tys a nast 1 tys mniej przez co mój organizm szaleje). Naprawdę potrzebuję fachowej pomocy i tylko Państwo mi przychodzicice do głowy. Mam naprawdę sporo produktów w głowie, które można wykorzystać. Męczę się z tym od 3 lat, do tej pory kochałem wysilek ale z moja dietetyczką to droga do nikąd. Ślicznie dziękuję za odpisanie na poprzednią wiadomość.

                • Maksym Riznyk
                 17 listopad 2016

                 Zgodnie z naszym regulaminem obowiązującym każdego klienta: VIII. Postanowienia dodatkowe – 2. Użytkownikiem Usług Płatnych może być jedynie osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która zaakceptowała w całości treść niniejszego Regulaminu. Dodatkowo osoba wykupująca dostęp do Usług Płatnych musi być świadoma swojego stanu zdrowia, czyli w ciągu ostatnich 6 miesięcy konsultowała swój stan zdrowia z lekarzem, który nie wykrył żadnych przeciwwskazań do stosowania restrykcyjnej diety (IPD), wraz z odpowiednia suplementacją (IPS) oraz wykonywania ćwiczeń fizycznych (IPT).
                 3. Użytkownikiem Usług Płatnych (IPD, IPS, IPT) nie mogą być:
                 osoby posiadające choroby:
                 – układu hormonalnego: cukrzyca (niezależnie od jej typu), choroba/zespół Cushinga;
                 – układu oddechowego: dławica piersiowa, po przebytej resekcji płuc;
                 – układu sercowo-naczyniowego: tętniaki, wady serca, przebyte zawały serca;
                 – układu pokarmowego: choroba Leśniowskiego-Crohna, po resekcjach narządów układu pokarmowego;
                 – układu nerwowego: epilepsja, polineuropatie, po przebytych udarach/wylewach; stwardnienie rozsiane, stwardnienie zanikowe boczne;
                 – układu kostno-stawowego: urazy stanowiące przeciwwskazanie do podjęcia treningu siłowego, reumatoidalne zapalenie stawów, dna moczanowa, rwa kulszowa;
                 – układu moczowego: choroby nerek, po przeszczepie nerek
                 oraz
                 – kobiety w ciąży;
                 – karmiące piersią;
                 – osoby odbywające rehabilitację;
                 – osoby stosujące dietę wegańską;
                 – osoby zmagające się z zaburzeniami natury psychicznej, zwłaszcza dającymi objawy somatyczne.
                 U Pana występują przeciwwskazania do podjęcia z nami współpracy. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych klientów i nie możemy narażać ich na pogłębienie urazów czy jednostek chorobowych, które już posiadają.
                 Powinien Pan znajdować się pod ścisłą opieką dietetyka klinicznego.

                 • ~Tylko JA
                  17 listopad 2016

                  Bardzo mi przykro, nie wiem, w którym miejscu regulamin mnie wyklucza. Chodziło mi tylko o wyeliminowanie 3 składników z diety, nic więcej. Tymbardziej, ze przy ustalaniu diety użytkownik musi poinformować o ewentualnych alergiach !!!. Więc gdzie jest problem??? Candidia to nic takiego, kilka miesięcy diety i po sprawie (już jestem po dwóch miesiącach leczenia i są b. dobre efekty). Nie mam żdanych nalotów białych na jezyku czy tym podobnych. Wszystko biorę na swoją odpowiedzialność. Problemem jest JEDYNIE podaż kaloryczna i makro, z którymi mój dietetyk nie daje sobie rady. Nie mam ŻADNYCH innych schorzeń czy chorób wymienionych w regulaminie. Byłem ostatnio u endokrynologa - wszystko cyka jak w zegarku Równie dobrze mogłem napisać, że interesuje mnie dieta ale chcę zrezygnować z glutenu, nabiału i pewnych cukrów bo ich po prostu nie lubię. Czy naprawdę już jestem skreślony?

                  • Maksym Riznyk
                   21 listopad 2016

                   Candida wbrew pozorom nie jest błahym schorzeniem. Nieprawidłowo dobrana dieta może zniweczyć efekty stosowanego leczenia farmakologicznego. Konieczne jest przeprowadzenie poszerzonego wywiadu żywieniowego, uzupełnionego przez prowadzony przez Pana dziennik żywieniowy oraz uzupełnienie dokumentacji o stosowane leki-ich dawki, czas stosowania oraz efektywność planu leczenia. Taka konsultacja wymaga kontaktu bezpośredniego, a nie w formie on-line. Niestety, ale w trosce o Pana zdrowie musimy Panu odmówić. Rozważenie współpracy jest możliwe dopiero po całkowitym wyleczeniu.

                   • ~Tylko JA
                    21 listopad 2016

                    Ok dziękuję. Mam ostatnie już pytanie. Czy po wyleczeniu i przesłaniu do Państwa wyników moglibyśmy bazować na produktach bez nabiału krowiego, glutenu tak na wszelki wypadek, żeby nie kusić złego (moja decyzja)? Szacuję, że do lutego wszystko powinno grać.

                   • ~Picia
                    4 styczeń 2017

                    Witam
                    Czy dla osób z insulinoopornościa też jesteście w stanie ułożyć dietę oraz plan treningowy ?

                    Pozdrawiam
                    Potrek

                    • ~rrrr
                     4 styczeń 2017

                     dołączam sie do pytania

                     • Maksym Riznyk
                      10 styczeń 2017

                      Treningi są układane normalnie, z kolei co do diet to zależy czy oprócz insulinoodporności są jeszcze inne problemy.

                      • ~rrrr
                       10 styczeń 2017

                       Czyli zakładając,że wykupie trening+diete u was, wypełnie ankiete podając dokładne wyniki - mianowicie informacje o insulinooporności oraz może jakąś morfologie, a Państwo stwierdzicie że nie podejmujecie sie prowadzenia takiej osoby to można liczyć na zwrot kosztów?

                       • Maksym Riznyk
                        12 styczeń 2017

                        Właśnie dostałe wskazówkę, treningowo jesteśmy w stanie nawiązać współprace, niestety dietetycznie nie.

                       • ~Doris
                        12 luty 2017

                        Ile się płaci za tą diete

                        • Maksym Riznyk
                         14 luty 2017

                         Wszystkie ceny znajdziesz pod tym linkiem. Wszystko zależy też od tego czy masujesz czy redukujesz...
                         http://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?utm_source=top&utm_medium=www&utm_content=plany&utm_campaign=top_left

                        • ~niunia
                         12 luty 2017

                         czesc,
                         mam pytanie.. Czy jeśli wykupię na 1 miesiac dietę to zapłacę tylko te 69,99 zł i nic wiecej?? , jednynie pozniej zapłace za kupno produktów na miesiac?? ile tak około kwoTy trzeba wydac na ten 1 miesiac diety??

                         • ~niunia
                          12 luty 2017

                          czy przed rozpoczeciem wybranej diety nalezy jakieś badania zrobić i wam przedstawic odnośnie stanu zdrowia czy zakwalifikujecie mnie do tego ?

                          • Maksym Riznyk
                           14 luty 2017

                           Wypełniasz obszerną ankietę + dodatkowo piszesz na czym najbardziej zależy. Podsyłasz zdjęcia, eksperci analizują i proponują najlepsze rozwiązanie. Również klient sam zaznacza jaką kwotę maksymalną jest w stanie wydać na dietę (jest zmienna w zależności od Masa/Wycinka)

                          • ~Smorfia
                           17 marzec 2017

                           Witam. Ile kosztuje ułożenie diety i rozpisanie treningu?

                           • Maksym Riznyk
                            20 marzec 2017

                            Wszystkie informacje znajdziesz na stronie głównej.
                            Cena zależna jest od tego jaki pakiet wybierzesz.
                            Tylko trening, dieta lub dieta i trening w zestawie.

                           • ~Ylo
                            31 marzec 2017

                            Mam pytanie generalnie chodze na siłownie już 8 miesięcy.Generalnie cośtam poszło do przodu z 63 na 75 , ale po nowym roku stanąłem w miejscu, kupiłem nawet diete od "trenera" ale wchodze na wage po miesiacu rygorystycznej diety i waga taka sama. Moje pytanie jest takie, czy dałoby rade przytyć na waszych planach i dietach i czy posiłki są od czasu do czasu zmieniane,mega wybredny nie jestem ,ale jak mam sie meczyć miesiąc na tych samych posiłkach czy przy tej rozpisce , to byłoby nieciekawie
                            Prosze o odpowiedź
                            Pozdrawiam

                            • Maksym Riznyk
                             13 kwiecień 2017

                             Siemanko oczywiście, pryz zamówieniu masz do wypełnienia obszerną ankietę gdzie zaznaczasz swoje preferencje ! Co do posiłków, produktów + kontakt z ekspertem.

                            • Mateusz-9618752
                             9 kwiecień 2017

                             Zakupiłem u was pakiet miesięczny na próbę żeby sprawdzić na czym to polega i po ustaleniu diety redakcyjnej oraz treningu miałem mnóstwo pytań jednak żaden ekspert nie raczył odpisać. W weekendy nie pracujecie?

                             • Maksym Riznyk
                              13 kwiecień 2017

                              Witam, pracujemy od poniedziałku do piątku w weekend biuro jest zamknięte. Kolejna prośba do Pana, najlepiej pisać wszystkie pytania w jednej obszernej wiadomości.

                             • ~Ksendor
                              14 kwiecień 2017

                              W jakim czasie od wypełnienia ankiety dieta bedzie już gotowa?

                              • Maksym Riznyk
                               19 kwiecień 2017

                               W zależności od rodzaju wpłaty i metody jej wykonania czas księgowania płatności może trwać do 4 dni. Czas potrzebny ekspertom na ułożenie pakietu, od momentu otrzymania pełnych danych z ankiety, to 72 godziny, licząc dni robocze. W wyjątkowych okolicznościach i okresach świątecznych zamówienie może zostać zrealizowane najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych.

                              • ~Ghost
                               1 czerwiec 2017

                               Czy w planie treningowym przewidziany jest trening dla kolarstwa Mtb xc?

                               • Maksym Riznyk
                                2 czerwiec 2017

                                Niestety nie zajmujemy się treningami tego typu.

                               • ~Radecki
                                21 czerwiec 2017

                                Witam,

                                Mysle ciagle nad kupnem u Państwa diety okus planu treningowego 3miesiace jak narazie. Chce zwiekszyc sile dynamiczna oraz sile i szybkosc ze wzgledu ze gram w siatkówke, w nastepnym sezonie będe grac w wyższej klasie rozgrywkowej i chce być w 100% przygotowany na sezon. Moja zmora sa niestety zbyt masywne uda do góry ciala (troche zalane sa), lecz nie chce przybierać na wadze (wzrost 185cm waga 80kg) nawet ja zmniejszyc o 2kg jak sie uda, zalezy mi na szybkosci , sile i dynamice. Chce czuć że jestem mocny fizycznie. Pozdrawiam :)

                                • Maksym Riznyk
                                 23 czerwiec 2017

                                 Hej hej przy składaniu zamówienia
                                 wystarczy w ankiecie wszystko szczegółowo opisać.
                                 nasi eksperci dopasują plan do preferencji :)

                                • ~Weronika
                                 6 lipiec 2017

                                 Witam,
                                 Czy przy zakupie abonamentu na załóżmy 12 m-cy można z czasem zmienić swój cel? Zastanawiam się właśnie nad wyborem abonamentu 12-miesięcznego wraz z dietą i treningiem. Z tym, że na początku chciałabym trochę schudnąć dopiero później zacząć rzeźbić mięśnie stąd moje pytanie.
                                 Pozdrawiam

                                 • Maksym Riznyk
                                  12 lipiec 2017

                                  Oczywiście że tak.
                                  Masz ciągły kontakt z ekspertami.
                                  Również pamiętaj, że ekspert będzie analizował i podpowiadał czy warto zmieniać cel.
                                  Pozdrawiam.

                                 • ~Krzysiek
                                  18 wrzesień 2017

                                  Witam.
                                  Czy po zakupie pakietu na 6 miesięcy nie będzie problemu z ułożeniem treningu dla osoby, która jest po operacji przepukliny kręgosłupa na odcinku L5-S1 ?
                                  Z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

                                  • Maksym Riznyk
                                   20 wrzesień 2017

                                   Zanim zostanie podjęta decyzją dotycząca możliwości przygotowania planu treningowego dla Pana, prosimy o podanie następujących informacji: wiek, waga oraz wzrost oraz zdjęcie sylwetki. Prosimy również napisać, kiedy doszło do operacji oraz czy lekarz prowadzący zezwolił na wykonywanie treningów siłowych z obciążeniem zewnętrznym? Jakie są zalecenia lekarskie?

                                  • Maggie
                                   25 październik 2017

                                   Witam, właśnie wykupiłam plan dietetyczny. Nie zaznaczyłam , ze nie przepadam na nabiałem. Czy można to później zmienić w ustawieniach ?

                                   • Maksym Riznyk
                                    29 dni temu

                                    Oczywiście !
                                    Jest zakładka "kontakt z ekspertem"
                                    Tam można na bierząco pisać.

                                   • ~xyz
                                    6 dni temu

                                    czy układanie diety dla osób wychodzących z bardzo niskiej kaloryczności też wchodzi w grę? miał może ktoś taką sytuację?

                                    • Paweł-4230501
                                     wczoraj

                                     totalne rozczarowanie, mialem plan 6 miesiecy. Cel zbudowanie suchej masy miesniowej. Po 6 miesiacach moge powiedziec dwa slowa. Totalne rozczarowanie!!! Duzo reklamy i artykulu jacy to oni tutaj nie sa zajebisci. Po czym slyszys, gdy Ci cos nie idzie "sumiennosc", "zla dieta wczesniej", :potrzeba czasu". 6 miesiecy monotonnej diety, jedzenia ciagle tego samego, albo podobnego, wiec nie sztuka ulozyc to samemu. a co z masa? A wiec, tak... pierw schudlem 5kg w 2 miesiace, a potem przez kolejne 2 miesiace nie zbudowalem ani 1kg... po czym, zbudowalem 4kg tluszczu. Slaby kontakt z ekspertem. jakby... kompletnie nie docieralo do nich to co mowisz, bo to nie mozliwe... przyklad? codziennie chodzilem glodny, jako ektomorfik, moj posilek po ciezkim treningu i przed ciezka praca fizyczna to byl... shake na bazie mleka banana i jablka plus garsci orzechow, raptem 30min i ssanie na maxa, a nastepny posilek za... 3h...-_- Z racji glodu, sila spadla na silowni, zmeczenie coraz wieksze. Czy polecam? hmmm... Fabryka Sily to nie eksperci, to duza reklama i masowka, hajs... moze jak w totolotku, trafisz 6 i akurat ich schemat Ci przypasuje, albo bedziesz tym ktory wtopil hajs i...? no wlasnie i nic!