Tysiące zadowolonych klientów, setki zrealizowanych marzeń i celów. To najkrótsze podsumowanie efektów naszych działań. Każdy przypadek jest rozpatrywany w pełni indywidualnie. Każdy człowiek wymaga dokładnej analizy, oceny i weryfikacji wszystkich ważnych parametrów, które warunkują osiągnięcie efektów. Jesteś dla nas najważniejszy, dlatego nasz zespół pracuje na najwyższym poziomie, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Jesteśmy tu, by razem osiągnąć Twój cel.

Właśnie tak pracujemy – zobacz, co bierzemy pod uwagę oraz jak wygląda cały proces:

1. Dokładny wywiad treningowo-dietetyczny

 

2. Szczegółowa analiza historii treningów, żywienia, suplementacji, kontuzji

 

3. Ocena indywidualnych cech fizycznych, metabolicznych, genetycznych

 

4. Sprecyzowanie celów

 

5. Analizy Twoich możliwości

a) fizyczne
b) sprzętowe
c) kondycyjne
d) żywieniowe
e) czasowe

 

6. Dieta – co wchodzi w jej skład oraz co zostaje uwzględnione
a) lista zakupów
b) mobilność i elastyczność
c) pełne dopasowanie do Twoich preferencji
d) łatwość przygotowania i czas przygotowania
e) diety małżeńskie
f) skuteczność i nastawienie na cel

 

7. Plan treningowy – co zawiera i jak wygląda
a) indywidualne dopasowanie
b) zdjęcia oraz dokładne opisy każdego z ćwiczeń
c) trening w domu lub na siłowni
d) szczegółowe informacje na temat ciężaru, przerw wypoczynkowych, kolejności ćwiczeń

 

8.   Suplementacja

 

9.   Korzyści ze współpracy z nami

 

10. Nasi Eksperci

 

11. Rekomendacje

 

12. Podsumowanie


1. Dokładny wywiad treningowo-dietetyczny

Pierwszą rzeczą, jaką musisz zrobić po wykupieniu odpowiedniego pakietu, jest uzupełnienie obszernej i szczegółowej ankiety (lub ankiet – jeżeli wybrałeś pakiet dieta + trening).
Każda z nich składa się z kilkunastu do kilkudziesięciu pytań w zależności od celu, jaki wybrałeś.

Cała lista pytań skonstruowana jest w taki sposób, aby uzyskać od Ciebie wszystkie potrzebne informacje, niezbędne do ułożenia dla Ciebie kompletnego planu.


Wywiad treningowo-dietetyczny jest obszerny, ale jego uzupełnienie nie zajmuje zbyt wiele czasu ze względu na jego prosty i intuicyjny charakter. Wszystkie pytania dają nam jeszcze więcej wiedzy, niż otrzymuje dietetyk lub trener podczas standardowej wizyty.


Podczas wypełniania ankiet informujesz nas o:
* swoich nawykach żywieniowych;
* preferencjach liczby posiłków;
* godzinach, w jakich możesz spożywać posiłki;
* określasz stopień różnorodności posiłków;
* alergiach;
* produktach, których nie lubisz;
* kwocie, jaką możesz przeznaczyć na produkty w Twojej diecie;
* ile możesz wykonywać treningów w ciągu tygodnia;
* w jakich godzinach możesz trenować;
* aktualnej formie, stażu treningowym, kontuzjach;
* dostępnym sprzęcie formie treningu (siłownia, dom, Street Workout);
* oraz wielu innych rzeczach, które mają wpływ na Twój plan i efekty.


Dodatkowo masz możliwość napisania dokładnej notatki do trenera

i dietetyka, ze szczegółowym opisem swojej aktualnej formy, obecnych treningach, stosowanych dietach itp.
2. Szczegółowa analiza historii treningów, żywienia, suplementacji, kontuzji

Układanie każdego planu zarówno dietetycznego, treningowego czy suplementacyjnego jest czasochłonne i wymaga wnikliwej analizy wszystkich informacji, które nam podałeś.
Zwykle, aby uściślić uzyskane informacje, kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo w zależności od Twoich preferencji.


Bardzo często nasz zespół konsultuje się między sobą, tak aby cały Twój pakiet był w 100% dopasowany do Twoich potrzeb i cech. Trenerzy konsultują się z fizjoterapeutami, a dietetycy sportowi z dietetykami klinicznymi.


Czasami mała zmiana w układzie żywieniowym lub treningowym daje niesamowite efekty.

3. Ocena indywidualnych cech fizycznych, metabolicznych, genetycznych

Niezwykle istotnym elementem jest ocena sylwetki (do ankiety możesz dołączyć zdjęcia swojej sylwetki ) oraz weryfikacja typu budowy konstytucjonalnej, wstępna ocena metabolizmu, wody podskórnej oraz punktów wrażliwych (są to miejsca zwykle uwarunkowane genetycznie

i dotyczą albo słabszych partii mięśniowych, których rozwijanie jest kłopotliwe, albo miejsc, w których najszybciej gromadzi się uporczywa tkanka tłuszczowa).

4. Sprecyzowanie celów

Po kompletnej weryfikacji wszystkich aspektów, ustaleniu rzeczywistych możliwych rezultatów, przeprowadzamy tzw. precyzowanie celu.

Dotyczy to dokładnie tego, na czym najbardziej zależy Ci w pierwszej kolejności. Każdy człowiek ma zazwyczaj kilka priorytetów, na których chciałby się skoncentrować. My uwzględniamy je wszystkie, ale

w odpowiedniej kolejności. Ustalasz z naszymi ekspertami poszczególne etapy współpracy (np. najpierw chcesz rozpocząć odchudzanie, czy może dalej budować mięśnie). Eksperci służą radą i podpowiadają, jaka kolejność w Twoim konkretnym przypadku będzie najbardziej efektywna.

To samo dotyczy się priorytetów związanych z partiami mięśniowymi –

u każdego ukierunkowania treningowe mogą być zupełnie inne – dla Ciebie najważniejszy może być brzuch, a dla innej osoby będzie to klatka piersiowa.

 

5. Analizy Twoich możliwości

a) Fizyczne – dokładnie oceniamy Twoje warunki fizyczne, wagę, wzrost, długość kończyn, symetrię ciała, proporcje sylwetki, mocne i słabe strony.


b) Sprzętowe – ustalamy trening i dopasowujemy go do tego, abyś mógł bez problemu  wykonywać wszystkie ćwiczenia.


c) Kondycyjne – oceniamy i sprawdzamy podane przez Ciebie informacje dotyczące tego, jakie ćwiczenia potrafisz wykonywać, jaki masz staż treningowy lub jego brak, jakie sporty uprawiałeś kiedyś, lub jakie sporty dodatkowe uprawiasz obecnie.


d) Żywieniowe – uwzględniamy to, jak jadłeś wcześniej, ile kalorii przyjmujesz lub przyjmowałeś, ile posiłków możesz spożywać, ich rodzaj

i różnorodność.


e) Czasowe – bierzemy pod uwagę, czy chodzisz do szkoły, jaki charakter ma Twoja praca oraz to, ile będziesz miał czasu na przygotowanie posiłków

i ich spożywanie.


6. Dieta – co wchodzi w jej skład oraz co zostaje uwzględnione

 

a) Lista zakupów – do każdego planu żywieniowego otrzymujesz od nas dokładną listę zakupów, na której masz wypisane liczby poszczególnych produktów lub ich gramatury, dzięki czemu możesz zrobić zakupy

z wyprzedzeniem, tak aby nigdy nie zabrakło Ci żadnego ze składników posiłku, lub żeby nie kupować ich w nadmiarze.  

b) Mobilność i elastyczność – dietę, którą od nas otrzymasz, możesz mieć zawsze pod ręką – możesz wydrukować swój jadłospis, zapisać go na dysku w komputerze, jest on również przez cały okres trwania Twojego pakietu dostępny w Twoim panelu użytkownika – dzięki responsywnym ustawieniom masz do niego dostęp zarówno ze smartfona, tabletu czy komputera.


c) Pełne dopasowanie do Twoich preferencji – rodzaje posiłków, jakie preferujesz, ich liczbę, stopień trudności przygotowania, cenę produktów

w diecie możesz dokładnie ustalić – na podstawie Twoich decyzji nasi dietetycy przygotują w pełni efektywny plan żywienia nastawiony na Twoje efekty. Jeżeli zdarzą się posiłki, które nie do końca będą Ci smakowały, możesz je dowolnie wymieniać na inne.


d) Łatwość i czas przygotowania – stopień trudności przygotowania posiłków oraz czas potrzebny do ich zrobienia ustalasz również w wytycznych dla naszych dietetyków. Mamy olbrzymie doświadczenie zarówno w dietach niezwykle złożonych, skomplikowanych o bardzo dużej różnorodności, jak

i również specjalizujemy się w układaniu diet prostych, szybkich i tanich.


e) Diety małżeńskie – mieszkasz razem ze swoją partnerką? Chcielibyście razem odżywiać się zdrowo z nastawieniem na efekt, ale nie chcecie mieć dwóch zupełnie różnych diet?


Mamy coś dla Was! Układamy diety wspólne – analizujemy każdą z osób osobno, rozkładamy odpowiednie kaloryczności i jeżeli nie ma różnic

w alergiach, nietolerancjach pokarmowych i preferencjach co do produktów, posiłki mogą być takie same lub podobne! Dzięki temu bardzo wiele par może wspólnie cieszyć się świetnymi efektami i wygodą.


f) Skuteczność i nastawienie na cel – poza wszystkimi  udogodnieniami

i wieloma pozytywnymi aspektami wynikającymi ze stosowania diety, jesteśmy nastawieni przede wszystkim na to, aby uzyskiwali Państwo spodziewane efekty w określonym czasie.7. Plan treningowy – co zawiera i jak wygląda

a) Indywidualne dopasowanie – każde ćwiczenie, liczba serii, liczba powtórzeń, czas przerwy między seriami i ćwiczeniami, skala trudności treningu oraz jego częstotliwość są szczegółowo i dokładnie dopasowywane do wszystkich Twoich współczynników, cech fizycznych, motorycznych

i wielu innych, które oceniamy w trakcie naszej współpracy.


b) Zdjęcia oraz dokładne opisy każdego z ćwiczeń – w przygotowanym dla Ciebie planie treningowym wszystkie ćwiczenia, które będziesz stosował, są dokładnie opisane oraz zawierają zdjęcia instruktażowe. Z żadnym ćwiczeniem nie będziesz miał problemu – a jeżeli zechcesz wymienić jedno

z nich – nasi specjaliści odpowiednio zmodyfikują Twój plan treningowy.


c) Trening w domu lub na siłowni – tylko od Ciebie zależy, gdzie będziesz ćwiczył – może być to siłownia z pełnym wyposażeniem treningowym, jak również domowa siłowania z ograniczoną ilością sprzętu. Możemy przygotować dla Ciebie plan treningowy, gdzie jedyne, czego będziesz potrzebował, to mata/ręcznik i trochę miejsca (trening z obciążeniem własnego ciała).


d) Szczegółowe informacje na temat ciężaru, przerw wypoczynkowych, kolejności ćwiczeń – w opisie Twojego planu treningowego znajdziesz dokładne informację co do każdego z tych elementów.

8. Suplementacja
Do każdego zamówienia rozpisujemy GRATIS plan suplementacji. Jeżeli będziesz chciał stosować suplementy, lub jeżeli suplementujesz się obecnie, możemy przygotować dla Ciebie dokładną rozpiskę – co, jak i kiedy najlepiej stosować. Pomożemy ustalić Ci, czy np. odżywkę białkową w Twoim przypadku lepiej stosować po treningu czy przed snem.

Rozpiszemy, jakie suplementy przyjmować w dni treningowe, a jakie suplementy w dni nietreningowe. Jeżeli chcesz, to doradzimy Ci również konkretne produkty, konkretnych producentów, na które warto zwrócić uwagę – wszystko to uwzględni również Twój budżet, jaki możesz przeznaczyć na suplementy w ciągu miesiąca.9. Korzyści ze współpracy z nami:

* pełna opieka treningowo-dietetyczna;
* kompletny monitoring oraz historia postępów;
* pewność, że trenujesz i odżywiasz się właściwie;
* nielimitowany kontakt z ekspertami;
* możliwość pochwalenia się swoją metamorfozą na naszej stronie i fanpage;
* jasno określone cele;
* gwarancja jakości;
* pełny profil motywacji;
* komfort i wygoda.

 

10. Nasi Eksperci

Nasz Team ekspertów to przede wszystkim wiedza, doświadczenie, wykształcenie i efektywność. Każdy z naszych specjalistów lub konsultantów ma ukończone studia tematyczne (fizjoterapia, AWF, medycyna, farmacja, dietetyka). Podchodzimy holistycznie do problemów i wyzwań, stawiając na indywidualne rozwiązania. Stawiamy na ciągłą edukację oraz rozwój.

11. Rekomendacje

Nasze plany treningowe i dietetyczne rekomendowane są przez najlepszych trenerów w Polsce. Współpracowaliśmy lub współpracujemy ze sportowcami rangi Światowej i Europejskiej.Ogromna liczba naszych klientów nieustannie się powiększa. Nasi podopieczni polecają nasze diety i treningi wśród swoich znajomych, co jest dla nas bardzo dużym uznaniem i wyróżnieniem.

12. Podsumowanie

Od początku do końca stawiamy na jakość – zarówno w obsłudze, jak

i efektach. Pamiętaj – Ty jesteś dla nas najważniejszy. Każdy krok do przodu w kierunku Twojego celu jest dla nas sukcesem i bardzo dużą motywacją. Jesteśmy po to, aby razem realizować Twoje założenia.

Krok po kroku będziemy wprowadzać Cię w coraz to bardziej zaawansowane metody treningowe, zadbamy o Twoje treningi, aby były różnorodne, a dieta smaczna i efektywna. 

Dołącz do Fabryki Siły i zacznij działać. Czekamy właśnie na Ciebie.

„Nawet najdłuższa droga zaczyna się od pierwszego kroku”