Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne
i treningowe

 

Od najmłodszych lat byłem osobą, która nie potrafiła usiedzieć na miejscu. Swoją przygodę ze sportem zaczynałem od piłki nożnej. Grałem w klubie w rodzinnej miejscowości i reprezentowałem jego barwy jako junior w pierwszej lidze podkarpackiej. Chciałem osiągać coraz lepsze wyniki, dlatego zainteresowałem się treningiem siłowym. Ta pasja towarzyszy mi do dzisiaj.

 

 

Zdobyte doświadczenie w zakresie treningu atletycznego sprawiło, że postanowiłem spróbować swoich sił w zawodach sylwetkowych. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ samodzielnie przygotowywałem się do startów. Etap przygotowań i udział w zawodach dostarczyły mi sporej wiedzy, potrzebnej do uzyskania estetycznej sylwetki.

 

 

Dodatkowo w okresie studiów regularnie rozwijałem wiedzę z zakresu anatomii, fizjologii i biomechaniki, co również wpłynęło na lepsze zrozumienie ludzkiego ciała. Ma to ogromne znaczenie podczas współpracy z podopiecznymi, ponieważ dzięki temu możliwy jest trafniejszy dobór strategii do osiągnięcia celu.

 

 

Okres studiów pozwolił mi także zapoznać się z innymi sportami oraz nauczył, jak w prawidłowy sposób realizować treningi określonych dyscyplin, m.in. gimnastyki, lekkoatletyki, koszykówki, piłki ręcznej. Zauważyłem, że gimnastyka ma bardzo duży wpływ na budowanie silnej sylwetki. Dzięki doświadczeniom w treningu siłowym oraz wiedzy przyswojonej w czasie studiów dostrzegłem piękno dwuboju olimpijskiego, w którym budowanie siły, dynamika i mobilność są kluczowe, a potencjał organizmu jest w pełni wykorzystywany.

 

 

Dlaczego powinieneś trenować właśnie ze mną?
Na co dzień jestem osobą otwartą, która z łatwością nawiązuje kontakty, a także cierpliwą, ponieważ doskonale wiem, ile czasu wymaga opanowanie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń. Moim celem jest sprawienie, byś z każdego treningu wychodził zadowolony i z niecierpliwością oczekiwał kolejnego. Tylko obustronne zaangażowanie przyniesie oczekiwane efekty. Kursy oraz szkolenia, w których uczestniczyłem, oraz chęć ciągłego rozwoju sprawiają, że każdy podopieczny jest dla mnie wyzwaniem. Każdego traktuję indywidualnie. Unikając schematycznych rozwiązań, w sposób profesjonalny dobieram odpowiednie środki, by osiągnąć oczekiwany cel.