Plany dietetyczne i treningowe
Plany dietetyczne
i treningowe

 

Cześć. Nazywam się Konrad Kudzia i jestem trenerem personalnym. Moją największą pasją jest trening siłowy. Od kilku lat staram się ciągle rozwijać w tej dziedzinie. Ukończyłem wiele szkoleń oraz kursów, jednak uważam, że największą część swojej wiedzy zdobyłem dzięki pracy nad sobą, a także dzięki wymienianiu doświadczenia z innymi pasjonatami tego sportu. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trener personalny.

 

 

Właśnie na studiach poznałem ludzi, którzy zmienili moje podejście do aktywności fizycznej i pozwolili mi otworzyć się na inne sporty. Wtedy zrodziło się we mnie duże zamiłowanie do narciarstwa oraz snowboardu, którego jestem instruktorem. Podobnie jak większość ludzi nie lubię nudnego treningu cardio w zamkniętym pomieszczeniu. Uważam, że trening powinien przynosić radość, dlatego często zamiast bieżni na siłowni wybieram leśne ścieżki i rower MTB.


Kilka lat temu zdiagnozowano u mnie pierwszy stopień otyłości. Utrata wagi w tamtym czasie była moim największym wyzwaniem. Moje ambicje połączone z chęcią zmiany sylwetki sprawiły, że zacząłem bardzo dużo uczyć się o prawidłowym odżywianiu i dietetyce sportowej. Ukończyłem różne szkolenia dotyczące tej tematyki. Kilka lat prowadzenia różnego rodzaju diet i sprawdzania różnych strategii pozwoliło mi na wybór tych najbardziej skutecznych. Nie jestem zwolennikiem skrajnych rozwiązań i uważam, że w diecie najważniejsze jest, by jeść to, co się lubi.

 


Jeżeli szukasz trenera, który zaproponuje ci konkretne rozwiązania i wyjaśni, co musisz zrobić, żeby osiągnąć cel, to dobrze trafiłeś. Chęć do działania staram się budować dzięki profesjonalizmowi, sprecyzowaniu celu i konkretnemu planowi, a nie sztucznym hasłom motywacyjnym. W pracy z podopiecznymi skupiam się przede wszystkim na szczegółowej analizie, znalezieniu słabych punktów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań, dzięki którym osiągniesz swój cel najszybciej jak to możliwe.

 

 

Moje mocne strony:
– punktualność,
– organizacja,
– umiejętność planowania.


Kursy i szkolenia
Kurs „Trener personalny” (IFAA Personal Trainer, REPs Personal Trainer) – Athlete Performance
Szkolenie „Periodyzacja treningowa” – Barbell Brothers
Szkolenie „Mobilność, stabilność i wzorce ruchowe” – Centrum Szkoleń Sportowych
Szkolenie „Metodyka treningu kettlebell” – Mauricz Training Center
Szkolenie „Dietetyka i suplementacja poziom I” – Mauricz Trening Center
Szkolenie „Dietetyka i suplementacja poziom II” – Mauricz Training Center
Szkolenie „Fizjologia sportu” – Premium Sport Academy
Szkolenie „Ostatnie 7 dni przed zawodami” – Candoit.pl

 

Szkolenia firmowe
„Planowanie treningu siłowego” – Sebastian Kot