KUP PLAN TRENINGOWY
plany treningowe
i dietetyczne

 

Nazywam się Karol Mikina. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją odnowa biologiczna. Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Ukończyłem wiele szkoleń oraz kursów, zarówno tych certyfikowanych, jak i niecertyfikowanych. Uczestniczyłem w konferencjach i licznych wydarzeniach związanych z branżą fitness, co pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do współpracy treningowo-dietetycznej.

 

 

Należę do osób punktualnych, wywiązujących się z obowiązków w pierwszych terminach. Jestem ambitny i tak też podchodzę do współpracy z każdym podopiecznym. Dbam o każdy szczegół realizowanego planu, nie zapominam jednak o elementach ogólnych. Profesjonalna współpraca jest czymś, co naprawdę lubię, dlatego też oczekuję pełnego zaangażowania od osoby ze mną współpracującej, dzięki temu efektywność naszej pracy będzie wysoka i satysfakcjonująca.

 

 

Jeżeli zdecydujesz się podjąć ze mną współpracę, zawsze znajdę czas, aby odpowiedzieć na twoje pytania, rozwiać wszelkie wątpliwości lub zasugerować alternatywne rozwiązanie problemu. Dzięki wieloletniej współpracy treningowo-dietetycznej posiadam wiedzę teoretyczną i praktyczną. Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem „na pełny etat”, pracujesz w systemie zmianowym, czy masz mnóstwo wolnego czasu, moje kompleksowe podejście i umiejętności tworzenia planów i prowadzenia treningów zostaną dostosowane do twoich potrzeb i trybu życia, tak abyś osiągnął(-gnęła) zamierzony cel.

 

 

„Jesteś tak silny, jak silny jest twój najsłabszy punkt” – jest to jeden z moich ulubionych cytatów, który bardzo często motywuje mnie do realizowania kolejnych projektów i podejmowania nowych wyzwań. Od zawsze zmagam się z wewnętrznym leniem, któremu udowadniam, że to ja panuję nad nim, a nie on nade mną. Oczywiście przyjemnie jest zostać w domu, odpocząć i zjeść smaczny posiłek, ale rezygnacja z chwilowej przyjemności na rzecz osiągnięcia celu, który wymaga czasu, to coś, co daje mi wewnętrzną siłę i poczucie satysfakcji.

 

Hobbystycznie zajmuję się filmowaniem oraz robieniem zdjęć, co w świetny sposób można połączyć z naszą współpracą. Udokumentowanie zrealizowanych treningów i zmian sylwetki w postaci video lub zdjęć bardzo wysokiej jakości może być świetną pamiątką i motywacją. Dokumentacja twojej przemiany będzie przypominać, jak twój najsłabszy punkt stał się tym najsilniejszym.

 

 

Interesuję się również rozwojem osobistym oraz psychologią, dzięki czemu znam wiele technik motywacyjnych. Jeśli zdecydujesz się na współpracę, możesz być pewien(-na), że motywacja cię nie opuści, co wpłynie na jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze osiągnięcie celu!

 

Kursy i szkolenia
Certyfikowany kurs „Dietetyka sportowa – odżywianie i suplementacja” – Candoit.pl
Instruktor sportu, specjalizacja trener personalny – Europejskie Centrum Sportu
Certyfikowany kurs „Masaż klasyczny” – Międzynarodowy Instytut Fizjoterapii i Zdrowia „MIFiZ”
Certyfikowane szkolenie „Mobility comes first” – CF Kraków
Certyfikowane szkolenie „Training methodology kettelbell” – Mauricz Training Center
Instruktor kettlebell „Giriewoj Sport Kraków” – Centrum Treningu Kettlebell i Giriewoj Sport w Kraków
Certyfikowany kurs „Periodyzacja treningowa” – Barbell Brothers
Certyfikowany kurs „Fizjologia sportu” – Premium Sport Academy

 

Szkolenia firmowe
„Dietetyka w sporcie” – Tadeusz Sowiński
„Planowanie treningu siłowego cz. 1” – Sebastian Kot
„Planowanie treningu siłowego cz. 2” – Sebastian Kot
„Strength development – trening motoryczny – rehabilitacja przy najbardziej powszechnych kontuzjach” – Rafał Chrząszcz i Monika Chrząszcz