Przed wami Trizer – prawdopodobnie jedyny w Polsce spalacz tkanki tłuszczowej, którego skład przyczynia się także do poprawy funkcjonowania organizmu. Dzięki oryginalnej kompozycji wzajemnie uzupełniających się substancji możemy być pewni, że działanie tego preparatu nie jest kolejnym sloganem reklamowym a przynosi realne efekty!

Trzeba dodać, że Trizer jest sprzedawany w pakiecie z 30-dniową dietą układaną przez doświadczony zespół specjalistów. Oferowany pakiet dietetyczny jest dobrany w pełni indywidualnie do potrzeb każdego klienta, całość gwarantuje niezwykle szybkie rezultaty oraz brak ryzyka występowania efektu jojo. Trizer to zestaw! I o tym należy zawsze pamiętać.

 

To, co przede wszystkim wyróżnia Trizer od innych produktów termogenicznych, to bardzo dobrze dobrane elementy, wchodzące w skład kompleksu proredukcyjnego. Mowa tutaj o czterech głównych składnikach. Chrom jest metalem przejściowym, który z powodzeniem jest wykorzystywany w walce z nadwagą i niechcianymi kilogramami.

Dzięki utrzymywaniu prawidłowego stanu gospodarki insulinowej, normalizacji poziomu glukozy we krwi oraz równoważeniu stężenia cholesterolu skutecznie pomoże w czasie odchudzania.

Działanie EGCG, czyli związku zaliczanego potocznie do katechin, znane jest przede wszystkim z nasilenia potliwości organizmu. Możliwe jest to dzięki intensyfikacji spalania glukozy oraz podwyższeniu wrażliwości ustroju na insulinę.

Kapsaicyna to alkaloid pochodzący z papryczki chilli, warunkujący ostry smak tego warzywa. W ludzkim organizmie prowadzi nie tylko do zwiększenia ciepłoty ciała, ale i skutecznie wymiata nadmierne ilości wolnych rodników, które tylko czekają na zaburzenie pracy metabolizmu.

Synefryna jest związkiem znajdującym się w gorzkiej pomarańczy. Dzięki obkurczeniu naczyń krwionośnych skutecznie zwiększa przepływ krwi oraz podwyższa jej ciśnienie, co prowadzi do nasilenia przemiany materii. Ponadto efektywnie nasila przemiany tłuszczów i węglowodanów, przez co pomaga w trakcie modelowania sylwetki.


Zapewne większość osób obawia się stosowania spalaczy tkanki tłuszczowej z prostej przyczyny. Wzmożona potliwość i zwiększona pobudliwość organizmu bardzo często kojarzy się z dużą ilością kofeiny, która jest silnym stymulantem. 

Suplement Trizer charakteryzuje nie tylko wykorzystanie bezpiecznej dawki kofeiny. Produkt został wzbogacony dodatkowo o guaranę, która również zawiera tę substancję. Różni się jednak od jej popularnej wersji o wiele łagodniejszym działaniem oraz dłuższym czasem trwania. Można więc śmiało przyjąć, że preparat firmy FitLabs usprawni nasze treningi i zwiększy ich efektywność przy równoczesnym braku reakcji niepożądanych.

 


To o czym nie można zapomnieć, to bardzo skutecznie działający konglomerat licznych związków prozdrowotnych. L-tyrozyna jest naturalnym

i podstawowym aminokwasem, niezbędnym do budowy włókien mięśniowych oraz odpowiedzialnym za syntezę takich związków jak noradrenalina czy dopamina.

Mniszek lekarski to roślina, która od dawien dawna charakteryzuje się utrzymywanie prawidłowej gospodarki mineralnej ludzkiego organizmu. Pokrzywa natomiast posiada właściwości, które nie od dziś są stosowane

w kuracjach ukierunkowanych na poprawę funkcjonowania dróg moczowych oraz wzbogacenia diety o liczne sole mineralne. Z kolei skrzyp to sprawdzony i skuteczny sposób na poprawę kondycji cery, włosów czy paznokci. Co więcej, zdaje egzamin jako bardzo dobry preparat do oczyszczania ustroju z metabolitów wtórnych.


Zwieńczeniem tego bogatego składu preparatu Trizer jest kompleks witaminowy, w którym wyróżniamy:

* witaminę B6 → adermina reguluje pracę serca jak i całego układu krążenia, a także normalizuje funkcjonowanie systemu nerwowego;

* witaminę B7 → biotyna wykorzystywana jest w wielu aspektach, począwszy od poprawy stanu skóry przez udział w produkcji hormonów tarczycy,

a skończywszy na wzmacnianiu ścian naczyń krwionośnych;

* witaminę D → oprócz niezwykle istotnego wpływu na wytrzymałość układu kostnego, słoneczna witamina działa przeciwbakteryjnie i pomaga w funkcjonowaniu układu odpornościowego;

* witaminę E → to podstawowy antyoksydant, którego zadaniem jest przede wszystkim detoksykacja organizmu ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii.

W sieci można znaleźć coraz więcej zadowolonych osób, które stosowały ten produkt. Po forach krążą dziesiątki ludzi, którzy zmienili swoje sylwetki.

Poniżej kilka z nich:


30 lat: 6 tygodni Trizer + Dieta - 4kg
38 lat: 1 miesiąc Trizer+ Dieta - 5kgKarolina: 1 miesiąc Trizer + Dieta - 5kg

 

Plany dietetyczne i treningowe