Większość suplementów diety, tak samo i spalacze tkanki tłuszczowej wymagają stosowania zbilansowanej diety oraz właściwie dostosowanego planu treningowego. Ruch i prawidłowe odżywianie stanowią fundament efektywnego kształtowania sylwetki, który może zostać wzmocniony poprzez wprowadzenie spalaczy tkanki tłuszczowej. Ważne jednak, by nie opierać na nich swojej pracy, a potraktować jako cenny dodatek, który pozwoli w krótszym czasie uzyskać jeszcze lepsze jakościowo rezultaty. W niniejszym tekście bierzemy pod lupę najciekawsze formuły termogeniczne, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę każdego zwolennika suplementacji, a także ćwiczących, którzy poszukują skutecznych rozwiązań w trakcie procesu odchudzania.

 

SPIS TREŚCI:
Spalacze tłuszczu – opinie
1. Trizer
2. FitLabs Red Burn
3. Nutrex Lipo-6 Black
4. Dorian Yates Black Bombs
5. Universal Animal Cuts
6. VPX Redline Ultra Hardcore
7. MuscleTehc Hydroxycut Hardcore Next Gen
8. MusclePharm Shred Sport
9. Olimp Thermo Speed Extreme
Podsumowanie

 

 

Spalacze tłuszczu – opinie
Choć nazwa tej grupy suplementów kojarzy się z dość jednoznacznym działaniem, efekty wynikające z regularnego stosowania spalaczy tkanki tłuszczowej obejmują o wiele większą ilość właściwości, niż mogłoby się wydawać. Oprócz naturalnego pobudzenia termogenezy i wzmożenia potliwości, będących podstawą do nasilenia pozyskiwania energii z tłuszczu, preparaty z tej kategorii przyczyniają się do ograniczenia nadmiernego apetytu oraz niekontrolowanych napadów głodu, zwiększają tempo przemiany materii oraz intensywność pracy metabolizmu, poprawiają przyswajalność wartości odżywczych z pożywienia, stymulują pracę jelit, poprawiają trawienie, wzmagają utratę wody podskórnej, a także dodają niezbędnej energii i poprawiają koncentrację, co jest potrzebne do przeprowadzenia jeszcze efektywniejszego treningu.

 

1. Trizer

Tu kupisz ten produkt Trizer Extreme - 90 tabl. (4.87) Trizer Extreme - 90 tabl. 137,00 zł Sprawdź Teraz!
Trizer to nie tylko skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, ale przede wszystkim rewelacyjna formuła ukierunkowana na wielowymiarową pomoc w trakcie pracy nad wymarzoną sylwetką. To także sprzymierzeniec w walce z nadprogramowymi kilogramami. Firma FitLabs wykorzystała w swoim preparacie unikalną kompozycję aż 15 różnych naturalnych składników aktywnych, których synergistyczne działanie pozwala na kompleksowe oddziaływanie na nasz organizm. Blokowanie niepohamowanego apetytu, stymulacja metabolizmu komórek tłuszczowych, wzrost potliwości i podwyższenie temperatury ciała, nasilenie diurezy, a także przyśpieszenie tempa pracy metabolizmu – to jedynie część efektów, jakie możemy zyskać dzięki suplementowi Trizer i zawartych w nim roślinnych ekstraktach.

 

Co więcej, każda kolejna porcja suplementu to solidny zastrzyk energii ograniczający zmęczenie psychofizyczne w trakcie ćwiczeń, a dodatek witamin świetnie uzupełnia naszą codzienną dietę. Warto też mieć na uwadze, że Trizer jest dostępny wraz z 30-dniowym indywidualnym planem żywieniowym, dzięki czemu suplement należy traktować nie jako samodzielny preparat, a całościowe wsparcie w trakcie pracy nad sylwetką.

 

2. FitLabs Red Burn

Tu kupisz ten produkt FitLabs Red Burn - 90kaps. -33% (4.85) FitLabs Red Burn - 90kaps. 119,00 zł 177,00 zł Sprawdź Teraz!
Preparat Red Burn to kolejna pozycja w ofercie marki FitLabs, która stanowi niezwykle efektywne rozwiązanie dla osób, które próbują zmienić swoją sylwetkę. Kompozycja wielu ekstraktów roślinnych ukierunkowanych na nasilenie spalania niechcianych pokładów tkanki tłuszczowej, intensyfikację przemiany materii oraz wzrost potliwości zapewnia kompleksowe działanie i pomaga w uzyskaniu upragnionej figury. Z kolei dodatek witamin i minerałów pozwala spotęgować właściwości preparatu oraz dostarczyć jeszcze większych korzyści podczas odchudzania, takich jak chociażby ograniczenie chęci na słodycze czy też poprawa naszego skupienia w trakcie wykonywanych ćwiczeń. Silne i zarazem właściwie dostosowane działanie preparatu Red Burn umożliwia jego zastosowanie zarówno u doświadczonych zawodników, jak i osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportem. Uniwersalne przeznaczenie spalacza opatrzonego logo FitLabs stanowi jeden z jego głównych atutów i powodów, dla którego warto po niego sięgnąć.

 

3. Nutrex Lipo-6 Black

Tu kupisz ten produkt Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. -19% (4.81) Nutrex Lipo-6 Black - 120kaps. 104,98 zł 128,99 zł Sprawdź Teraz!
Spalacz tkanki tłuszczowej Lipo-6 Black to skoncentrowany zestaw składników, który został zamknięty w porcji 3 niewielkich kapsułek. Unikalna kompozycja naturalnych składników w niesamowicie intensywny sposób przyczynia się do szybszej utraty zalegającego tłuszczu, a także wpływa na nasilenie tempa przemiany materii. Oprócz tego Lipo-6 Black skutecznie hamuje niekontrolowane napady głodu, zwiększa potliwość w trakcie ćwiczeń, a wysoka dawka kofeiny pozwala na niezwykle silne skupienie i zapewnia dodatkową energię podczas naszych treningów. Pomimo intensywnej mocy termogenik marki Nutrex jest z powodzeniem wykorzystywany nie tylko przez zawodowców, lecz także osoby pragnące uzyskać estetyczną i smukłą sylwetkę. Wyjątkowo ekonomiczne opakowanie zapewnia nam ponad miesięczną kurację, w trakcie której przekonamy się, że odchudzanie nie musi być trudnym i żmudnym procesem.

 

4. Dorian Yates Black Bombs

Tu kupisz ten produkt Dorian Black Bombs - 300g -21% (4.35) Dorian Black Bombs - 300g 115,48 zł 145,98 zł Sprawdź Teraz!
Dorian Yates to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie kulturystyki, dlatego też produkty stworzone przez firmę tego zawodnika stanowią maksymalne i kompleksowe rozwiązania w zakresie sportowej suplementacji. Black Bombs to potężny spalacz tkanki tłuszczowej, który bazuje jedynie na sprawdzonych rozwiązaniach! Formuła oparta na dużej dawce kofeiny, naturalnych ekstraktach roślinnych, a także taurynie i witaminach może prowadzić tylko do jednego – intensywnego modelowania sylwetki! Stosując Black Bombs, możesz być pewnym, że twój nadmierny apetyt zostanie odpowiednio stłumiony, metabolizm ulegnie znacznemu zintensyfikowaniu, a potliwość zostanie nasilona do granic możliwości. Preparat ze względu na swoje silne działanie jest rekomendowany głównie doświadczonym ćwiczącym, którzy niejednokrotnie mieli do czynienia z suplementami termogenicznymi.

 

5. Universal Nutrition Animal Cuts

Tu kupisz ten produkt Universal Animal Cuts - 42sasz. -1% (4.76) Universal Animal Cuts - 42sasz. 188,98 zł 189,00 zł Sprawdź Teraz!
Firma Universal to jeden z czołowych producentów suplementów diety dla sportowców, dlatego też w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć spalacza tej marki. Animal Cuts to wyjątkowo przemyślana i precyzyjnie dobrana formuła, która została oparta na 8 całkowicie odmiennych kompleksach. Każda z mieszanek obecnych w składzie tego preparatu zawiera tylko naturalne i skuteczne składniki, które mają realny wpływ na proces spalania tkanki tłuszczowej i intensyfikacji pracy metabolizmu. Animal Cuts pozwala na szybkie efekty w krótkim czasie! Spotęgowanie termogenezy, normalizacja pracy tarczycy, wsparcie pracy systemu nerwowego, ograniczenie zmęczenia czy też redukcja nadmiaru wody podskórnej – to tylko kilka korzyści, jakie przyniesie nam wprowadzenie tego suplementu do swojej diety i planu treningowego.

 

6. VPX Redline Ultra Hardcore

Tu kupisz ten produkt VPX Sports Redline Ultra Hardcore - 100kaps. (4.73) VPX Sports Redline Ultra Hardcore - 100kaps. 135,45 zł Sprawdź Teraz!
Redline Ultra Hardcore to jeden z tych suplementów, którego działanie jest po prostu pewne! Firma VPX niezwykle skrupulatnie pracowała nad recepturą swojego preparatu, co pozwoliło uzyskać mieszankę najlepszych składników służących do efektywnego odchudzania i uzyskania wymarzonej sylwetki. Oryginalne połączenie niezwykle skutecznych stymulantów i substancji odpowiadających między innymi za wzmożenie termogenezy, blokowanie apetytu czy bezpośrednie oddziaływanie na metabolizm komórek tłuszczowych doprowadziło do stworzenia potężnej broni przeciwko opornej tkance tłuszczowej. Podobnie jak Black Bombs tak samo Redline Ultra Hardcore jest polecany przede wszystkim osobom, które wcześniej miały kontakt ze spalaczami tłuszczu oraz posiadają kilkuletni staż treningowy.

 

7. MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen

Tu kupisz ten produkt MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen - 100kaps. -35% (4.79) MuscleTech Hydroxycut Hardcore Next Gen - 100kaps. 87,88 zł 134,99 zł Sprawdź Teraz!
Suplement firmy MuscleTech nie bez powodu zawiera w swojej nazwie „Next Gen”. Kompozycja ekstraktów roślinnych wraz z ornityną czy kofeiną stanowi świetny sposób na jednoczesne oczyszczanie organizmu ze zbędnych metabolitów wtórnych, a także zwiększenie ilości energii. Wzrost wydajności treningowej przekłada się na szybsze tempo przemiany materii, co z kolei powoduje jeszcze lepsze trawienie, szybszą przyswajalność wartości odżywczych z pożywienia, a przede wszystkim efektywniejsze usuwanie nadmiernej ilości zalegającej tkanki tłuszczowej. Wybierając Hydroxycut Hardcore Next Gen, możesz mieć pewność co do jednego – twoje marzenia o smukłej sylwetce staną się faktem!

 

8. MusclePharm Shred Sport

Tu kupisz ten produkt MusclePharm Shred Sport - 60kaps. -13% (4.78) MusclePharm Shred Sport - 60kaps. 95,27 zł 109,99 zł Sprawdź Teraz!
Shred Sport to kolejny wieloskładnikowy spalacz tkanki tłuszczowej o holistycznym działaniu w procesie modelowania sylwetki. Wykorzystanie aż dwóch form L-karnityny, licznych wyciągów roślinnych wraz z witaminami, kofeiną i innymi substancjami zapewnia niezwykle szybkie efekty już po miesiącu stosowania. Marka MusclePharm zdecydowała się na stworzenie nie tylko skutecznego termogenika, ale przede wszystkim produktu skierowanego do tych, którzy szukają realnego wsparcia w trakcie swoich treningów. Zastrzyk energii, jaki dostarcza Shred Sport, pozwala na ograniczenie powysiłkowego zmęczenia organizmu, co umożliwia zabezpieczenie naszych mięśni przed ewentualną degradacją, jaka często ma miejsce w trakcie odchudzania. Suplement jest polecany przede wszystkim tym, którzy borykają się ze spowolnionym metabolizmem i znaczną tendencją do tycia.

 

9. Olimp Thermo Speed Extreme

Tu kupisz ten produkt Olimp Thermo Speed Extreme - 120kaps. -9% (4.65) Olimp Thermo Speed Extreme - 120kaps. 68,11 zł 75,00 zł Sprawdź Teraz!
Firma Olimp to legenda na krajowym rynku suplementów diety, a preparat Thermo Speed Extreme to klasyczny już spalacz tkanki tłuszczowej tej marki w nowej odsłonie. Producenci postanowili wykorzystać tylko te składniki, które zapewniają realne efekty w procesie odchudzania. Kompozycja licznych ekstraktów w połączeniu z kofeiną i tyrozyną zapewnia nie tylko intensywne odchudzanie, ale i znaczne spotęgowanie skupienia oraz sił, które są kluczem do przeprowadzenia efektywnego treningu. Istotą skuteczności działania Thermo Speed Extreme są właściwie dostosowane dawki, które pozwalają na bezpieczne i niezwykle produktywne pozbywanie się kolejnych pokładów zalegającej tkanki tłuszczowej. Wszystko to w formie niewielkiej kapsułki stanowiącej niekwestionowaną pomoc w osiągnięciu upragnionej sylwetki.

 

Podsumowanie
Zaprezentowane powyżej spalacze tkanki tłuszczowej pomimo znacznych różnic w składzie łączy jeden niezwykle ważny aspekt. Każdy z opisanych preparatów stanowi świetne rozwiązanie dla osób szukających pomocy i ułatwienia procesu odchudzania bez ryzyka dla swojego zdrowia oraz w przystępnej cenie. Należy jednak pamiętać, że spalacze tłuszczu są suplementami diety, dlatego nieodłącznym elementem ich efektywnego działania jest przede wszystkim prawidłowe odżywianie oraz systematyczny wysiłek fizyczny. Wówczas możemy być pewni, że zakup takiego suplementu pozwoli nam na szybsze osiągnięcie upragnionych efektów najwyższej jakości.