Trizer to niezwykle skuteczna formuła proredukcyjna, która składa się aż

z 15 organicznych składników o różnorodnym działaniu. Dzięki ich wzajemnej współpracy, możemy być pewni, że walka z nadmierną masą ciała i niechcianą tkanką tłuszczową zakończy się sukcesem. To właśnie stanowi największy atut preparatu firmy FitLabs oraz czyni go jednym z najlepszych sposobów na efektywne i w pełni bezpieczne odchudzanie.

 

– Skutecznie usuwa nadmiar niekorzystnej wody podskórnej;
– Intensyfikuje proces spalania i destrukcji tkanki tłuszczowej;
– Podkręca tempo metabolizmu;
– Kontroluje nieumiarkowany apetyt oraz napady głodu;
– Wyraźnie podwyższa ilość energii nie tylko do treningów;
– Silne działanie i 100% bezpieczeństwo stosowania;

 

Warto dodać, że Trizer jest sprzedawany w pakiecie z 30-dniową dietą układaną przez doświadczony zespół dietetyków. Oferowany system żywieniowy jest skomponowany indywidualnie do potrzeb każdego klienta, co w połączeniu z bardzo sprawnym działaniem suplementu, gwarantuje niezwykle szybkie rezultaty oraz brak ryzyka pojawienia się częstego efektu jojo.

 

Analizując skład preparatu Trizer, należy zwrócić uwagę przede wszystkim na bardzo dobrze skomponowany kompleks odchudzający, w skład którego wchodzą poniższe substancje:


– Chrom jest niezwykle silnym blokerem łaknienia, które bardzo często powoduje opóźnienie pojawienia się oczekiwanych efektów. Dodatkowo normalizuje poziom glukozy i cholesterolu we krwi, co stanowi jeden

z elementów profilaktyki otyłości.


– Kapsaicyna to naturalny termogenik znajdujący się przede wszystkim

w ostrej papryczce chilli. Oprócz silnego wzrostu ciepłoty ciała, związek ten wykazuje bardzo wyraźne działanie przeciwzapalne i mobilizujące.


– EGCG, czyli galusan epigalokatechiny, to bardzo silny antyoksydant, który pozwoli na bardzo sprawne i dokładne oczyszczenie naszego ustroju

z niezwykle szkodliwych wolnych rodników. Dodatkowo wspomaga procesy termogenezy i spalania tkanki tłuszczowej.


– Synefryna to związek zaliczany do grona substancji pobudzających. Pochodzi z gorzkiej odmiany pomarańczy i przede wszystkim warunkuje zwiększenie ilości energii, która jest niezwykle potrzebna w trakcie intensywnych treningów oraz zbijania niepotrzebnej wagi. Co więcej, przyśpiesza krążenie, warunkując sprawniejszy transport składników odżywczych, a także stanowi dodatkowe wsparcie w procesach transformacji węglowodanów.


Oprócz dobrze skomponowanej receptury proredukcyjnej, Trizer pozwala na wykonywanie o wiele intensywniejszych treningów, które stanowią podstawę zdrowego odchudzania. Dawka kofeiny zawarta w produkcie firmy FitLabs, pozwoli na wykonanie energicznego treningu bez obawy o pojawienie się objawów niepożądanych.

To również cenna informacja dla osób nadwrażliwych na wszelkiego rodzaju suplementy oraz stroniących od substancji pobudzających. Z kolei obecność guarany pozwoli uniknąć typowego efektu zmęczenia czy wycieńczenia – substancja ta pozwala na stopniowe uwalnianie energii, dzięki czemu możemy być pewni, że wytrzymamy do końca naszych zmagań podczas wysiłku fizycznego.


Redukcja tkanki tłuszczowej i pomoc w trakcie procesu odchudzania to nie jedyne korzyści jakie odniesiemy po suplementacji preparatem Trizer. Przede wszystkim należy wspomnieć o redukcji nadmiernej ilości wody podskórnej, która stanowi problem dla większości osób dbających o swoją sylwetkę. Połączenie mniszka lekarskiego i pokrzywy pozwala na bardzo skuteczne nasilenie diurezy.

To natomiast stanowi naturalną ochronę dla naszych dróg moczowych przed rozwojem stanów zapalnych czy niezwykle częstej kamicy nerkowej. Dodatkowo konglomerat mniszka i pokrzywy warunkuje oczyszczenie naszego organizmu z metabolitów wtórnych, będących ubocznymi

i niepotrzebnymi produktami licznych procesów fizjologicznych.


Trizer to również bogaty kompleks witaminowy, który wpływa na poprawę funkcjonowania całego ustroju. Związki występujące w produkcie firmy FitLabs pozwolą na wzmocnienie struktury kości, poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci, normalizację oraz regulację pracy układu nerwowego, detoksykację i nasilenie procesów antyoksydacyjnych, a także usprawnienie koncentracji i logicznego myślenia. Dodajmy do tego obecność jednego z podstawowych aminokwasów – l-tyrozyny – warunkującego prawidłowe napięcie mięśniowe oraz oddziaływanie na pracę hormonów tarczycy, a otrzymamy produkt o działaniu tak kompleksowym, że ciężko mu przypisać tylko jedną główną funkcję.


Najlepszą rekomendacją jest bardzo duża liczba zadowolonych klientów – zarówno kobiet jak i mężczyzn – których opinie niejednokrotnie potwierdzają skuteczność połączenia mocnego działania i zdrowego odżywiania. Suplement Trizer został poddany licznym testom i badaniom, co potwierdza jego skuteczność, a także bezpieczeństwo stosowania.


Producent może pochwalić się dużo ilością metamorfoz klientów, którzy umieszczają swoje przemiany w sieci i na forach.

Oto dwie z nich:


Karolina: 4 tygodnie Trizer + Dieta -5,5 kg


JQ: 8 tygodni Trizer + Dieta - 14 kg

 

Więcej informacji na stronie producenta >

Trizer na Facebooku

Plany dietetyczne i treningowe