Wszyscy czekający na odżywkę białkową łączącą wysoką jakość składu i niską cenę wreszcie się doczekali. Na dodatek suplement, o którym mowa – WPC Łowickie 80 jest wyprodukowany przez polską firmę Megabol, współpracującą z najlepszymi dietetykami i specjalistami w zakresie suplementacji. 

 

SPIS TREŚCI:
1. Czym jest WPC Łowickie 80?
2. Dlaczego warto stosować WPC Łowickie 80
3. Skład WPC Łowickie 80
4. Stosowanie WPC Łowickie 80

Zobacz więcej! -23 kg -10 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg

 

 

1. Czym jest WPC Łowickie 80?
WPC Łowickie to koncentrat białka serwatkowego charakteryzujący się 80% zawartością protein, zawiera jedynie 6 g węglowodanów i 7 g tłuszczu w stu gramach produktu. Dzięki dodatkowemu zastosowaniu peptydów glutaminy jest produktem świetnie sprawdzającym się w sportach siłowych i siłowo-wytrzymałościowych.

 

2. Dlaczego warto stosować WPC Łowickie 80
Przeciętny człowiek do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje dziennie około 0,9–1,2 g białka na kilogram masy ciała. W przypadku sportowców to zapotrzebowanie wzrasta zależnie od uprawianego sportu, począwszy od 1,2–1,4 g na kilogram masy ciała przy sportach wytrzymałościowych do nawet 2,2 g na kilogram masy ciała przy uprawianiu kulturystyki. Takie ilości białka bardzo trudno dostarczyć z samą dietą i jest to kosztowne, dlatego warto wspomóc się suplementem, a skład WPC Łowickie spełnia pokładane w nim nadzieje i przy okazji kosztuje dużo mniej niż inne suplementy białkowe podobnej jakości.

 

3. Skład WPC Łowickie 80
W składzie tego suplementu znajdziemy duże ilości peptydów glutaminy będące białkiem pochodzenia roślinnego, kiedyś uznawanego za gorszej jakości, obecnie coraz chętniej stosowanego ze względu na stosunkowo łatwe przyswajanie i wsparcie, jakie gwarantują w procesie budowania suchej masy mięśniowej. Przy swojej cenie – 90 złotych za prawie dwa kilogramy produktu, zestaw aminokwasów, jaki otrzymujemy w WPC Łowickie, jest naprawdę interesujący. Porównując z dużo droższymi odżywkami białkowymi, widać, że ilość najistotniejszych aminokwasów egzogennych, takich jak izoleucyna, walina czy leucyna jest porównywalna, a czasami nawet wyższa w produkcie firmy Megabol.

 

Naturalna zawartość witamin i mikroelementów w 100 g wygląda następująco:
– witamina A 25,8 mcg,
– witamina E 0,0612 mg,
– witamina D3 2,11 mcg,
– witamina K1 0,07 mg,
– wapń 395 mg,
– fosfor całkowity 251 mg,
– potas 385 mg,
– magnez 58 mg,
– żelazo 1 mg,
– cynk 0,5 mg.


4. Stosowanie WPC Łowickie 80
W przypadku stosowania WPC Łowickie należy pamiętać, że jest to suplement, a więc produkt mający stanowić dodatek do diety, pomagać w dostarczeniu odpowiedniej ilości białka, a nie zastępować posiłki czy zrównoważoną dietę. Należy go spożywać najlepiej trzy razy dziennie w około trzygodzinnych odstępach od posiłków. 20–35 g produktu trzeba rozpuścić w 0,3 litrach wody i wypić. Można stosować zarówno w dni treningowe, jak i nietreningowe.

 

Zbierane przez WPC Łowickie opinie są tak dobre, że śmiało można polecić ten suplement każdemu, zachowanie równowagi pomiędzy ceną i jakością oraz dobry smak sprawiają, że jest to naprawdę świetne białko.

 

REKLAMA
16-krotny Mistrz Świata Jarosław Olech stosuje Nr 1 na wzrost siły i masy mięśniowej
Darmowa dostawa!
+ Indywidualny plan dietetyczny + Poradnik treningowy