W tym artykule zaproponuję wam kilka piosenek, według mnie najlepszych, których słucham na treningu. Mam nadzieję, że któraś z nich wam się spodoba.


SPIS TREŚCI:

1. Muzyka – motywacja na treningu

2. Gust
3. Przykładowe utwory

Zobacz więcej! -23 kg -10 kg -23 kg -7 kg -25 kg -7 kg +13 kg -15 kg -23 kg -6 kg -18 kg -11 kg1. Muzyka – motywacja na treningu

Przychodzimy na trening i czujemy, że brakuje nam siły i motywacji,

w zasadzie nic nie chce się nam robić. Często bywa tak, że wystarczy ulubiony kawałek muzyczny i wszystko wraca do normy.


Ja również tak mam. Osobom, które jeszcze nie są uzależnione od muzyki (fakt, że takich osób jest mało), radzę jak najmniej z niej korzystać, ponieważ jeżeli przyzwyczaicie się, to w razie braku muzyki na kolejnym treningu ciężko będzie zrobić cokolwiek. Dlatego korzystajcie z pięknej pogody, rozmawiajcie ze znajomymi, ale nie izolujcie się od świata za pomocą słuchawek.


2. Gust

Trochę mnie zdziwiło pytanie, które otrzymałem w wiadomościach: "Jaka muzyka do Street Workout?", ponieważ zależy to od gustów, o których się nie dyskutuje. Ja słucham właściwie każdej muzyki, oprócz disco polo (oczywiście nie chcę nikogo w tym miejscu obrazić). Postanowiłem napisać

o niektórych utworach i podzielić się z wami linkami do moich ulubionych piosenek.


3. Przykładowe utwory

Zaczynałem od piosenek typowo rockowych, a zwłaszcza podobał mi się wokal kobiet w takich piosenkach. Moim ulubionym zespołem był Nightwish, a zwłaszcza utwór "Wish I had an angel", zachęcam do przesłuchania

i sprawdzenia innych utworów tej grupy:Ostatnio widzimy wzrost popularności tak zwanego "Trap-u", rytm muzyki jest idealny dla wykonywania ruchów pod muzykę, różnego rodzaju kroków w powietrzu, wolne wejście do pozycji statycznych, przeskoki. Na ostatnich zawodach często przewijał się ten utwór (najlepszy bit zaczyna się od 1:12):


Oczywiście muzyka, której do tej pory lubię posłuchać to dubstep, jeden

z moich ulubionych kawałków to:Jest też parę piosenek, które będą zawsze mnie motywowały, ze względu na ich znaczenie historyczne (były wykorzystane do filmików Denisa Minina, Hannibala):
Na tej liście nie mogło zabraknąć piosenki z filmu "Żółwie Ninja":I trochę szybszy motyw:Na razie to tyle, ale jest jeszcze wiele piosenek, które mógłbym polecić. Mam nadzieję, że znajdziecie na tej liście coś dla siebie!